TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Мацко @februar1967
#reach: 21237   ( 977th )
#followers: 4162   ( 903rd )
Пролетта и летото си заминаа за жал... следува период од шест месеци со студ, мразеви, магла, меланхолија... Уживајте!
6ReTweets31Favorites·Details
Лепа дрва лепо горе и на крај лета. https://t.co/Ku8ysy10R8
2ReTweets38Favorites·Details
Не изгледа вака светот во кој што сакав да живеам јас и уште 99 % од оние кој ги знам.
0ReTweets28Favorites·Details
Ниту пипер лупам ниту ајвар јадам.
*разумен компромис
3ReTweets8Favorites·Details
Ни е да го палам ни е да не го палам парното за ми дојде арното.
1ReTweets4Favorites·Details
Ги спремивте ли чорапчињата пред спиење?
1ReTweets6Favorites·Details
@2eyeshadow @md_marmar *црнечки финти
0ReTweets4Favorites·Details
@2eyeshadow @lesenpeperut @sneznosnezno @Gievskaaa @BazeLazevski маана да се најдело мора ама овие најубаво греат
0ReTweets4Favorites·Details
@paparov @2eyeshadow Корона вакцините си го направија своето... делуваа и врз едните и врз другите но на различен начин
0ReTweets3Favorites·Details
@2eyeshadow @md_marmar 😬😬 ете дознав... 😂
0ReTweets3Favorites·Details
Во Русија врие од жени.
0ReTweets3Favorites·Details
@2eyeshadow Провокатори су меџу нама.
0ReTweets3Favorites·Details
@2eyeshadow Уживкај си
0ReTweets3Favorites·Details
0ReTweets3Favorites·Details
@lesenpeperut @2eyeshadow @sneznosnezno @Gievskaaa @BazeLazevski 22-ри Декември... пред првиот снег
0ReTweets3Favorites·Details
@lesenpeperut @2eyeshadow @sneznosnezno @Gievskaaa @BazeLazevski Таман да се засушат, а до тогаш ракиица ќе држи вруќо
0ReTweets3Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1💉crvenokosata 💉2eyeshadow25
2marmar 🐈‍⬛md_marmar16
3🌻The Тетин Фlesenpeperut10
4sakam moresneznosnezno10
5До Ре Миgievskaaa10
6Baze Lazevskibazelazevski10
7Тино 🏁tinobebrat7
8Џеси Пинкманmaxdestructionn5
9Scarlett O'Harascarlett_o_55
10Jack LaGuardiapaparov4