TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

TheFeistyOne @feisty_one1
#reach: 14630   ( 567th )
#followers: 215   ( 16013rd )
Кој лик од серија најдобро ве опишува?
9ReTweets24Favorites·Details
Сите сме емотивно осакатени и со погрешни очекувања ради филмов https://t.co/4ufKR5Mdz3
5ReTweets36Favorites·Details
Ајмо сите утре https://t.co/VfeztPaEro
6ReTweets30Favorites·Details
Ако може да престанам да ги сонувам нештата што одбегнувам да ги решам кога сум будна that would be great
0ReTweets20Favorites·Details
Pusti ja Darude Sandstorm majstore neka bichi
1ReTweets14Favorites·Details
And you meet some people to learn how to appreciate the time before you met them. https://t.co/gdRepXbP7j
0ReTweets17Favorites·Details
Како зборуваат за другари/другарки кога не се присутни https://t.co/SbvHa7kI0U
0ReTweets16Favorites·Details
Ова би ми било работа од соништата https://t.co/b9Ya1QFYPz
0ReTweets15Favorites·Details
Берење туѓо гајле https://t.co/x9VUi0Ea3k
0ReTweets10Favorites·Details
And they shouldn't complete you either <3 https://t.co/BUUPgCO6N8
1ReTweets5Favorites·Details
*Looks at Macedonia*
**Gets popcorn** https://t.co/d3wEkmH14z https://t.co/5zVV1qMT35
1ReTweets5Favorites·Details
Уствари сфатив дека имаме исто тело со Florence Pugh
0ReTweets8Favorites·Details
Девојката што го запре сообраќајот https://t.co/G6jaaTtHJp
1ReTweets3Favorites·Details
Како ќе легне мирис на подварок после генералкава на станов
0ReTweets5Favorites·Details
@KapnKrk Kurof mi e mekk
...
....
Don't block me.
0ReTweets5Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Rex.####.exrrexxoth3
2Фломастериjane_sk2
3зен нудистref2
4royal screw uppaynster1231
5g ruffcinnamongiraffe1
6Скорќеkapnkrk1
7𝔐𝔞𝔤𝔞 𝔏𝔲𝔫𝔞𝔢 🌙cantatrix4291
8копче 🐝katiestrummer1
9Alek 9000izrodot1
10Poison_grlpoison__grl1