TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

ТвитерМК ШТАМПА 🌹📰 @fliferco
#reach: 8174   ( 1593rd )
#followers: 1370   ( 3070rd )
#ВУКОЈЕБИНА
Скандал: Мила Царовска ги отвори училиштата за изборите на СДСМ, директно е прекршен Законот
https://t.co/12jXdypVd6
5ReTweets9Favorites·Details
#ВУКОЈЕБИНА
Колумна на Мирка Велиновска: Симптоматологија на англо-американското лудило
https://t.co/MFRI0ua0aj
3ReTweets3Favorites·Details
#ВУКОЈЕБИНА
(Видео) Aлдо Kлимaн ce обpaти дo Maкедонците: 3aeв кpeираше гyлaг зa своите неиcтoмиcлeници, на 25 aпpил cитe нa yлицa
https://t.co/K4vbe5vZRQ
3ReTweets5Favorites·Details
#ВУКОЈЕБИНА
Мирослав Богдановски од ДОМ е вториот скафандер пратеник покрај Бисера Костадиновска Стојчевска
https://t.co/a8reoWAU8O
3ReTweets9Favorites·Details
#ВУКОЈЕБИНА
Жесток одговор од Груевски – доаѓа ден кога за сето ова беснеење на власта ќе има одговорност
https://t.co/zKS4EzumHy
2ReTweets12Favorites·Details
#ВУКОЈЕБИНА
ПРОФ. Д-Р БЕЌАРОВСКИ ЗА МОНТИ ПАЈТОН СОБРАНИЕТО: Замислете 20.000 со скафандери да се рашетаат низ градов, ќе личиме на вселенска станица
https://t.co/JQzW5UHgI6
2ReTweets1Favorites·Details
#ШПОРТ
Гринвуд и Кавани му донесоа победа на Јунајтед над Барнли (ВИДЕО)
https://t.co/hYA6WvxrW8
1ReTweets4Favorites·Details
#ВУКОЈЕБИНА
Пронајдена е исчезнатата жена од Скопје
https://t.co/CfMnuvJZhO
2ReTweets5Favorites·Details
#ВУКОЈЕБИНА
ВМРО-ДПМНЕ: Во време на ВМРО-ДПМНЕ, Мадиќ не е секретар на Град Скопје и нема судир на интереси
https://t.co/zUBzauh45q
1ReTweets1Favorites·Details
#ВУКОЈЕБИНА
Не еден, тука двајца пратеници со корона вирус дошле во Собранието, а еден пратеник со скршеница
https://t.co/dKMzuq6ngq
1ReTweets1Favorites·Details
#ВУКОЈЕБИНА
(Видео+фото) Палевски: Фирмите на Заев должат милион евра данок додека државата секојдневно се задолжува
https://t.co/Jbl4K4VuTi
1ReTweets1Favorites·Details
#ШПОРТ
УЕФА на итен состанок: Ќе ги исфрли бунтовниците, ПСЖ станува нов првак!?
https://t.co/RPkEFnnS1S
1ReTweets1Favorites·Details
#ВУКОЈЕБИНА
„АНЕТ“ НА ЛЕОС КАРАКС ЌЕ ГО ОТВОРИ КАНСКИОТ ФИЛМСКИ ФЕСТИВАЛ НА 6 ЈУЛИ
https://t.co/v2rmQIPXM1
1ReTweets1Favorites·Details
#ВУКОЈЕБИНА
(Видео) Си пykaше во нога: Џафери со вчерашната изјава „сам себе се yбил“
https://t.co/V04H1ENyg1
1ReTweets1Favorites·Details
#ВУКОЈЕБИНА
АВСТРИЈА ЌЕ ОБЕЗБЕДИ 651.000 ВАКЦИНИ НА „ФАЈЗЕР“ ЗА ЗАПАДЕН БАЛКАН, МАКЕДОНИЈА ЌЕ ДОБИЕ 119.000 ДОЗИ
https://t.co/l48JH1828o
1ReTweets1Favorites·Details
#ВУКОЈЕБИНА
ВЛАДАТА ГО ПРОГЛАСИ СКОПСКИОТ АКВАДУКТ ЗА СПОМЕНИК СО НАЈВИСОК СТЕПЕН НА ЗАШТИТА
https://t.co/lQW3ulXyVK
1ReTweets1Favorites·Details
#ВУКОЈЕБИНА
Дурловски ќе ја пее химната на големиот протест на 25 април за слобода на уставобранителите
https://t.co/BBKPhNEgA3
1ReTweets1Favorites·Details
#ВУКОЈЕБИНА
Нелоски: Седењето на Богдановиќ во кафана во време кога угостителските објекти имаат забрана за работа, е показател дека дојде живот само за властодршците
https://t.co/qtTIaTC1js
1ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1АЛХЕМИЧАРОТ.to2082250311111
2Мирјана Најчевскаibogovitelicno1
3СтраШилоtorbakov1
4Skopskiotskopskiot1