TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Џи-герче @frank_furt567
#reach: 19593   ( 1458th )
#followers: 901   ( 4842nd )
20ReTweets109Favorites·Details
Во скопска градинка се слушала "ЖЕНА ОД СУЛТАНА", Заев под итно оставка да си даде!
2ReTweets13Favorites·Details
Петре ја ебе вмраната, 😂 се испотепаа да искоментираат 😂
https://t.co/v2mUTNfDZd
0ReTweets2Favorites·Details
@CrnaVegja @NikolaOdPeshta Што е тоа,
-заробена држва,
-слобода на говор,
-местење на судии,
-прислушување,
-Смилковци,
-диво насеље,
-Скопје 2014,
-економија "0"
-кембриџ во образование
-меѓуетнички односи...
......
Уште да набројувам?
0ReTweets1Favorites·Details
@ambrozija01 Психопати се оние со маски сами у кола
0ReTweets1Favorites·Details
@zelenhumangrad @PShilegov @bookingcom @AirCareTheApp Ако може да ми се пратат на сметка тие 28000 пошто имам недостиг, ќе ви бидам благодарен!
0ReTweets1Favorites·Details
@BatmanSaysT А гомната вмронски како ќе се пакуваат
0ReTweets1Favorites·Details
@Kali21746179 @maltafal Безбедноста итекако може да се наруши ако не дај боже дојдат вемерџаните на власт!
0ReTweets0Favorites·Details
@samomoja0311 Не оди дубоко
0ReTweets0Favorites·Details
@Mijakott Барем сите букви се кирилица, нема смешно со латиница како повеќепати
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Crna Vegjacrnavegja1
2Никола од Пештаnikolaodpeshta1
3Амброзијаambrozija011
4ЗЕЛЕН ХУМАН ГРАДzelenhumangrad1
5Petre Shilegovpshilegov1
6Kalikali217461791
7Spademaltafal1
8СамоМојаsamomoja03111
9Бобиbatmansayst1
10Мијакот 🇲🇰mijakott1