TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Its me Fritz @fritcz
#reach: 53213   ( 482nd )
#followers: 2623   ( 1537th )
Глеј го бе лудаков ... https://t.co/avu4FvcrW9
39ReTweets124Favorites·Details
Види ги ти бабичкиве се собрале на чајче ❤❤❤❤❤ https://t.co/FLmZuujcBH
19ReTweets145Favorites·Details
Јас без симптоми 14 дена изолација мајчиниов со 40 температура 1 ден изолација ... алоооо ... акни му сега 25 евра казна што прекршил изолација изгори го ич.
11ReTweets121Favorites·Details
Прв ден изолација ради контакт ... кој сака нека честита ... мамата у корона ... 21 ден се на се ќе ми се собере без да ги видам принцезите ... МАМАТА У КОРОНА ...
Превентивно ивермектин и селен на дозата витамини која ја земам од март 2020, Ц 1000, Д3 + К ...
9ReTweets98Favorites·Details
6ReTweets53Favorites·Details
Идемо ... па и папа па и па и ... 🤘 https://t.co/bOzxP12sOt
7ReTweets33Favorites·Details
- Колку капчето комшо?
- Ла Ктос братми, 450 евра оригинал. https://t.co/hKTFxP8eQz
3ReTweets35Favorites·Details
Кој не пробал џигерче у Трокадеро нека го фрли првиот чокан.
0ReTweets38Favorites·Details
Тоа џемперчето за 12 години молци ќе го изедат.
3ReTweets24Favorites·Details
Сум кажал многу пати досега и немам намера да се повторувам ...
Нандо
ХооХ
H i
Паецо. https://t.co/jHiPhpLjzf
5ReTweets14Favorites·Details
Kaфentze tajm на Lа Тераzza ... nogu e bjutiful vrementzevo ... љubov luѓенtza ... љ и ѓ na pechateno oti vof ostrelija nema љ и ѓ, da se razberime zato. https://t.co/fJpbZxssES
2ReTweets21Favorites·Details
Мицковски: "По забележаните првични полесни симптоми, ги добив резултатите од тестирањето кои покажуваат дека сум позитивен на вирусот Ковид-19.
Иако ги почитував препораките на здравствените лица, сепак се покажа дека не секогаш тоа е доволно."

Почитувањето 👇 https://t.co/tWfi2gnc5H
2ReTweets20Favorites·Details
Хахаххаха https://t.co/3sW4JeRmoh
1ReTweets12Favorites·Details
Ево Славиtze излегна со малавио да го изсшетам не је излегнал од дома по цели деној на мобилнио је ... очи ќе изваде ... Како мислеш како го натерах?? ... Еми не го ни питах извозих го, мош и не знај дек сме излегнале ... те го па нешто буље на то интермецо ... https://t.co/qqqCpndWQ2
2ReTweets9Favorites·Details
Штанцам чекорчиња ... @Zaumna_sila1 @md_marmar @zoranveli готови сте 😁 https://t.co/JyWaxtzhoW
0ReTweets15Favorites·Details
Овие што прптестираа денес странци се, не ги попишувајте.
1ReTweets4Favorites·Details
Кафето е како виното ... што више го чекаш повеќе ти се пие.
0ReTweets13Favorites·Details
Вејт ват???
Ватдиекшуалфак???
Добро бе колку лапале од гнидава за вака да се однесуваат нечовечки??? https://t.co/q6pGxhs63h
0ReTweets12Favorites·Details
Со лесно нека е другар твитерџија, ама слабо ни се чуваше цела година ... препораките беа да нема групирање, да се носи маска и да не се кршат погачи со раце, на улица, од рандом госпоѓи од штаб.
Ќе ти пројде ко на Саше уживај. https://t.co/QUL6LiCQ2r
2ReTweets6Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1marmarmd_marmar62
2🎸🎸Рокенрол Фирер 🎸 🎸 🤘zaumna_sila133
3Kibble Dkibbled916
4⚡zoranveli⚡🤘zoranveli15
5The Vinci🍻grdo_pajce14
6Scarlett O'Harascarlett_o_511
7Tea Cuptea_cup_it10
8мариовецmariovec110
9Карпаmrsunkn209077309
10Brajan Fichschlierenzauero8