TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Покоління1975🇲🇰🇺🇦⚽ @generacija1975
#reach: 6498   ( 1432nd )
#followers: 1258   ( 3657th )
Голем поздрав до руzките курви во Македонија и особено во Zрбија. Престанете со славје дека 80 посто Украина нема електроенергија....има, и интернет и се што треба. А вие....е курви едни, вие само давајте газ на руzија.
#СлаваУкраїні
6ReTweets18Favorites·Details
Ова е реалноста, ова не се платени актерки кои скокаат од радост за руzија....🇺🇦💪🇺🇦💪🇺🇦💪 https://t.co/NYcVxG84sd
6ReTweets18Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии