TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Generalot @generalot4
#reach: 15631   ( 1133rd )
#followers: 1372   ( 3312nd )
Да не знае некој кај може да се најдат овде вакви капици за вино?
РТ https://t.co/0OCEhkaYoQ
12ReTweets10Favorites·Details
Немаш претстава што е очај додека не видиш девојки како се борат за бидермаерот на свадба.
0ReTweets3Favorites·Details
Што да не. https://t.co/wem37F6cOh
0ReTweets2Favorites·Details
@tarculovski @Biktop16 Државава ќе остане без луѓе...
0ReTweets1Favorites·Details
Треба бољерот да ти работи за сФе. https://t.co/dLmzlZtEFC
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Johan Tarchulovskitarculovski1
2LjiLja Neurozniotbiktop161