TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Гоки СНЛ 🇲🇰 @goki_inter
#reach: 16326   ( 564th )
#followers: 1421   ( 3196th )
Блескаме! Факинг Албанија и Босна се енергетски независни, Албанија до 90тите беше тотално затворена, а Босна разорена од војни! Нато ќе ни произведува струја, племето неспособно! https://t.co/FQmn6bfSXQ
34ReTweets140Favorites·Details
Анкара, Атакуле, во чест на независноста на Македонија! https://t.co/o74refOb8M
23ReTweets188Favorites·Details
Се е кажано... https://t.co/IYtPdkh9YU
13ReTweets61Favorites·Details
Симболичен ден за смртта на Кралицата... Како уште да се слушаат пискотниците на нашите предци од напалм бомбите фрлени од авиони на Обединетото кралство... https://t.co/2lPncBPXLz
6ReTweets48Favorites·Details
Да не има некој врска за спортска медицина? Нормално, на мој термин за цел месец е зафатено, за да идеш на приватно, ти ебем неспособна лоповска држава! Ако има некој инфо или начин, се работи за мое дете што сака да биде фудбалер 😂
8ReTweets11Favorites·Details
Прво ми дојде смешно, потоа кога малце подразмислив, гледам дека е уствари трагично, луѓе едвај преживуваат и се трудат се да направат да преживеат, доведени се до бездна... Се вративме п.н.е со трампа да тргуваме и преживуваме... https://t.co/i5811UZvVc
5ReTweets5Favorites·Details
Дефинитивно најпедерската слика на мк твитер, мк естрада и мк политика, у секој смисол... https://t.co/W3RgreWjX7
5ReTweets17Favorites·Details
@roze_______ Си ги спасуваат фотељите што си ги делат и нормално тендерите. Ги боли пенис за народот!
1ReTweets9Favorites·Details
Се туширате секој ден, преку еден ден, еднаш неделно или два пати дневно?
1ReTweets2Favorites·Details
Од македонското новинарство издвојуваме 👇 👇 https://t.co/dkpsfnqJ8e
0ReTweets3Favorites·Details
Каков колибри мозок треба да имаш да купиш парфем на рати? https://t.co/5ReAFlfRnl
0ReTweets3Favorites·Details
@Minskonhet_ Завршив работа, ми закажа матичната, фала на помошта у секој случај ❤️
0ReTweets3Favorites·Details
Да помогнеме кој колку може... https://t.co/oqccc9JXhK
0ReTweets3Favorites·Details
@Kafedzikata Не не, добра е матичната, само системот не ни чини. Инаку, ме стаи у тефтер, ќе известам за исход 💪
0ReTweets2Favorites·Details
@erbaphostapler @TayaTheCreator Ете излезе начинот, ни најде термин, ваљда малце упорност треба...
0ReTweets2Favorites·Details
Нема подружељубиви луѓе од продавачки у Беверли 😂 Нема минута да не се собрани 3-4 на кафе пред продавничка 😂
0ReTweets2Favorites·Details
Каков болесник у пм... Земјата му е во војна, он пушта анкети на твитер за Елон Маск... https://t.co/Y6SHV09Z2M
0ReTweets1Favorites·Details
Елон им го плеска у фаца ко на мали деца, све тоа што не сакаат да слушнат... Иначе, чоекот за Украина дал 80м за Старлинк... https://t.co/n1ByajPYO5
0ReTweets1Favorites·Details
@Minskonhet_ Благодарам, цениме ❤️
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Инес Олгица 🇲🇰 🇩🇪__aloevera_23
2Росин.seljaksopari21
3ALFotstevkov4
4Кафеџика☕kafedzikata3
5Елче Зелчеelchezelche3
6SnaaVraništanskavranistanska2
7100Marki100deutschemark2
8Geralt of Riviaerbaphostapler2
9Moon Pearlroze_______1
10aleksandaraleksan647659051