TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Римувач @gorankrto
#reach: 5246   ( 985th )
#followers: 1515   ( 3038th )
таа Господ не го послушала да не јаде од забранетото овошје, тебе ќе те слуша!?
5ReTweets7Favorites·Details
живот во згради со спуштени ролетни и танки кнауф ѕидови.
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии