TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Берлинско Мендо 🇩🇪 @gotce
#reach: 673   ( 1989th )
#followers: 673   ( 6693rd )
Како народ, многу грдо разговараме со луѓе кои погрешиле или недоволно информирале.
Веднаш му се нафрлија на еден лик кој направи некое тестирање на вода.
Дел од коментарите беа: глуп си, не си нормален, не си точен...
Никакви поправителни коментари.
Грди сме на твитеров.
0ReTweets2Favorites·Details
@raffaello125 Кучково
Волково,
Петровец
Јурумлери.
Идризово
Теово...
знам уште неколку, ама ќе ми извадите муабети дека сум комерцијалист у Жито Лукс.
0ReTweets1Favorites·Details
@_vrutok Германска мека еротика од '70 каде сите мажи се грди.
0ReTweets0Favorites·Details
@raffaello125 Кучково
Волково,
Петровец
Јурумлери.
Идризово
Теово...
Знам уште неколку, ама се плашам дека ќе ми извадите муабети дека сум шофер у Жито Полог.
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Anaraffaello1252
2Stella🌟_vrutok1