TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Pajcew Cobra Tate @grdo_pajce
#reach: 59665   ( 41st )
#followers: 3080   ( 1376th )
Како се вика син на алхоколичар?

–Синалко

ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА
19ReTweets87Favorites·Details
Денес го запознав најпозитивното девојче🥰

На одење накај утакница видов девојче како шета малтрзерче, бидеќи и јас имам малтезер отидов одма да го погалам, у меѓувреме си направивме муабет, си се запознавме

Постојано беше насмеана 🥰😍
Најубавата насмевка што ја имам видено!
10ReTweets121Favorites·Details
Вечер сум на дејт со девојката со малтезерот

Држете ми среќа 😊
6ReTweets127Favorites·Details
•Јас се викам Борче и со жена ми Верица сме сопственици на фирма за производство на мебел.

– А како ви се вика фирмата?

• Борче иВерица

ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХХАХАХААХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАГАГАГАГАГХАГАГАХАГАХАХАХАГАЈАГАЈАЈАЈАХАЈАГАХАХАЈА
4ReTweets128Favorites·Details
Како се вика холаѓанец роден во Драчево?

Похо Ван Кромид

ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА
16ReTweets72Favorites·Details
Кој сака да се клади дека батево има електричен тротинет? 😅 https://t.co/DCpaGFMxSu
13ReTweets82Favorites·Details
Да се собереме сите бедни психопати што на работа носиме јадење од дома и да си размениме рецепти
8ReTweets92Favorites·Details
Која е најпозната авио компанија во Македонија?

– Аир Да не видиш

ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХААХХАХАХА
14ReTweets63Favorites·Details
Врчакот кој Врчакот кој
го баравме го добивме https://t.co/w0DBF8K1FP
9ReTweets80Favorites·Details
Наскоро
Драчевец > шеик од Дубаи https://t.co/pMTfxkcvyT
11ReTweets61Favorites·Details
‼️‼️‼️‼️‼️ https://t.co/4K6kJLyXMy
13ReTweets41Favorites·Details
Исмети Фекали е новиот директор на водовод и канелизација
11ReTweets49Favorites·Details
6 месеци ги дупат со лажни дојави за бомби и никако неможат да добијат било каква информација за тие закани

Ама некоја си баба му кажала на премиеро дека пензијата не и стигала за да го преживее месецот и одма открија која и била симпатија у 3то одд во одморалиштето у Претор
11ReTweets48Favorites·Details
Зашто алкохол не се меша со ред бул???

Па кај ќе леташ пијан ХАХАХХАЈАЈАЈАЈАЈАЈАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАЈАЈАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХхХХБХБХабабхахахахахахахах
9ReTweets55Favorites·Details
Мажите што Мажите што
сакаат лето сакаат зимо https://t.co/ayIQsELETp
11ReTweets34Favorites·Details
Што ќе си носиме денес за јадење од дома ние бедните психопати?
6ReTweets46Favorites·Details
Ајде малце позитива на твитеров

Во риплај слика од вашето милениче 😊
6ReTweets38Favorites·Details
Како се вика фин дечко од Делчево?

–Делфин

ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА
6ReTweets36Favorites·Details
•Што музика слушаш?

-Андерграунд највеќе

•Што поточно?

-Па Тоше, Оливер Драгоевиќ, Балашевиќ, Влатко Илиевски...
6ReTweets33Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Бокиbokialterego17
2Креативниотkreativenum13
3Justice boytheholyemperor210
4Бојан 🇺🇦🇺🇦🇺🇦hasawatermark6
5АлишаАлмаз 💎ednazelba5
6Makedončišteshopkarishte4
7Премиеротmakedonija204
8🔪🇷🇺ЛИЛЕ СТЕЧАЈКА🇰🇵🦴lilestechajka4
9Marijamara009140953
107️⃣osmini_3