TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Мистер @harlequinmkd
#reach: 45643   ( 626th )
#followers: 925   ( 4671st )
26ReTweets238Favorites·Details
Влага попишувачот, и прво прашање:
Дали сте го изневериле партнерот?
Кога ни падна едно незгодно со жена ми. И двајцата со главата у земја.
Му викам, терај мајсторе, тие тешките на крај ќе ги одговараме.
13ReTweets70Favorites·Details
Еден пријател имаше многу згодна жена. А он не беше нешто најсјаен. Дебел, низок...
Другарите му викаа:
Абе брат, кај ја најде оваа толку згодна. Види ти каков си, ќе ти ја скршат од ебење други.
А он на тоа:
Подобро со уште тројца торта да јадам, него сам гомна
Хахахахахахајаја
5ReTweets41Favorites·Details
Го имам дркано на Тарик Филипович.
Оргазмот ми траеше добри 7 секунди.
Не е лошо
1ReTweets9Favorites·Details
Па и време му беше да заврне веќе. Септември помина дожд не видовме.
Козјак откако го направија, скроз се смени климата во Скопје https://t.co/IEbcG1yLSY
0ReTweets10Favorites·Details
@MilaShila9 И нас не ни е секогаш до секс. И нас шефовите на работа не замараат. И нас глава често знае да не заболи...
1ReTweets2Favorites·Details
Кој сака маче, може буквално на улица са излезе и да најде 5 пати поубаво https://t.co/t4LcEjI29t
1ReTweets2Favorites·Details
Добро еве зошто и ние мажите, да не може да одглумиме оргазам?
1ReTweets5Favorites·Details
Кога 2 џуџина имаат секс, тоа се ниски страсти?
0ReTweets3Favorites·Details
На прв дејт ја прашуваш која и е омилена порно глумица. Да видиш дали имате ист вкус за работите.
0ReTweets3Favorites·Details
Сите Анте, тој Антекурела https://t.co/UBTTh64Rnr
0ReTweets3Favorites·Details
Често ме прашуваат како трчам на кеј.
Еве го одговорот https://t.co/sI1ayLa8e7
0ReTweets3Favorites·Details
Што е бе ова, цела држава денес фудбал играат ахахахааахахаахахахах https://t.co/6AtOlu6jmK
0ReTweets3Favorites·Details
Ќе те частам 5 сендвичи ако ми го направиш копчево https://t.co/2qvrn99u7Y
0ReTweets3Favorites·Details
Ајде бе смеам 2-3 ракии, вчера се вакцинирав, поминато е до сега тоа е еееее.
Па не иде сега да седнам во кафана и на ова мезе Фанта да пијам хахахахха https://t.co/m73fgRwdps
0ReTweets5Favorites·Details
@ristoavramovski Не знам кој е ама многу имам научено од него. Нека му се смеат луѓе ако
0ReTweets2Favorites·Details
пер ова макфест е језиво срање
0ReTweets2Favorites·Details
@Shkottt Фала стокомак
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Æртистотshkottt1
2Dzanna Mollydzanna_molly1
3Chlamydiaschiffer_pg141
4МилаШилаmilashila91
5Муаркоmuarko1
6Влаткоvlatkovski1
7Risto Avramovskiristoavramovski1
8Igor Jakimovigorjakimov1