TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Аурора Бореалис @hedonisam
#reach: 57938   ( 375th )
#followers: 10250   ( 158th )
да ве потсетам https://t.co/JAXRmOwgIV
37ReTweets232Favorites·Details
мажите ќе речат ова е иста боја https://t.co/kWx5cO1dDm
13ReTweets183Favorites·Details
South Eastern European university is located in the Western part of North Macedonia
8ReTweets70Favorites·Details
30+
толку!
5ReTweets55Favorites·Details
Барам работа. Или донации https://t.co/4K3vnPZWKP
6ReTweets13Favorites·Details
Станувај, ќе се стемни за 1 саат па после ќе се жалиш од ноќи станувам
1ReTweets7Favorites·Details
O
O
o
o
o
o


.
.
.
* .
゚*.
。。 ・
。 ・゚
。°*.
。*・ https://t.co/O8yfLK0TkU
1ReTweets5Favorites·Details
War and peas
0ReTweets6Favorites·Details
Ако во текот на неделава дојде новиот сој, пикот ќе биде точно за Нова година!
0ReTweets3Favorites·Details
Штета што не ме интервјуираа за храната кога одев во градинка, уште ќе бев позната
0ReTweets3Favorites·Details
@vladimiresine ќе видите!
0ReTweets1Favorites·Details
Како се креваат превртени шлепери? https://t.co/Ye95TZ7ShC
0ReTweets1Favorites·Details
Ај некој што бараше вакво време да оди да ми купи доручек затоа што јас нема да излегувам од дома
0ReTweets1Favorites·Details
@ThereddevilMax Ми треба да одберам
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Зецкоvladimiresine1
2Д редхедcrvenokosata1
3max_thereddevilthereddevilmax1