TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

i999y @i999y
#reach: 136014   ( 13th )
#followers: 24975   ( 8th )
#1
Тоа што не ги казнувавте непочитувачите ги доведовте у опасност почитувачите... И така
89ReTweets264Favorites·Details
#2
Абе му кажавте на реисот оти не а утепал короната убаво?
46ReTweets276Favorites·Details
#3
Кој не носи маска три дена волонтер на инфективно!! фер е!!
62ReTweets227Favorites·Details
#4
Попис Pse Jo?
51ReTweets241Favorites·Details
#5
Шо гној треба да си, да се противиш на наградување на здравствени работници во овие услови???
40ReTweets217Favorites·Details
#6
Како у Кавадарци шишаат жива ограда :) https://t.co/8hIdD5VkgV
33ReTweets216Favorites·Details
#7
Сите мислевме дека ќе исчезнеме од метеор, а ние од јадење мекици ќе си ебиме мамата како човештво
36ReTweets197Favorites·Details
#8
Да беше Караџовски од тука на новинарите ќе им плеснеше со "госпоѓо ај глеај си курот" и ќе беше 100% во право!!!
33ReTweets182Favorites·Details
#9
Да имаш милиони и да мора да се журкаш у Скопје, сватете ги, не е лесно
23ReTweets194Favorites·Details
#10
каа идеа.... https://t.co/coaaf6xzWz
38ReTweets131Favorites·Details
#11
Јбг, мош се од неугледни фамилии?! https://t.co/xa5NwG7f2t
21ReTweets172Favorites·Details
#12
Сеа Охрид една рампа бап влез 100е и ја извадија сезоната
17ReTweets181Favorites·Details
#13
„Цеца Ражнатовиќ ги тестираше сите еве колку потроши за корона тестови„

*болка у пределот на половиот орган
21ReTweets165Favorites·Details
#14
Не знам за Вас али мене вест на денот ми е дека МРТ ќе се доекипира со 460 нови работни места
23ReTweets146Favorites·Details
#15
Како си поминавте на свадба у Нерези?!!?
Многу заразна музика имало слушам
23ReTweets128Favorites·Details
#16
Еве и да е официјален македонскиот јазик
18ReTweets132Favorites·Details
#17
Задушница ќе праат на короната шо ја утепа реисот.... и така
23ReTweets117Favorites·Details
#18
Корона дан требит
19ReTweets117Favorites·Details
#19
Грците ќе си апнат од јајцата оти е затворена границата
15ReTweets120Favorites·Details
#20
Шое воа бе сите на гости кај Орце, па го отековте човекот даае
20ReTweets105Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Никсонrnixn69
2tribananachokoleshnik57
3Др Арсланагићarslajemenibog45
4Дуле Савић®shushmula32
5Пенелопаschiffer_pg1430
6Нешоnesosk25
7Sasho Andonovdr_koljo22
8Жане од кадровоcccruella22
9НиколаСтрезnikolastrez21
10Професор Цветковиќtome_corner21