TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Pameten I Ubav @i_ubav
#reach: 7125   ( 2632nd )
#followers: 667   ( 5660rd )
#1
Денес е Светиот свештеномаченик Елефтериј ( Слободан ) мој именден https://t.co/SQt9FFbabI
1ReTweets27Favorites·Details
#2
Во новата година да имате сибирско здравје, еврејско богатство, француска љубов, циганска секирација а се друго можете да си купите :)
Среќна нова година!
1ReTweets17Favorites·Details
#3
Нека сите не чува Бог по молитвите на Свети Никола https://t.co/PTRSNhtPwP
0ReTweets13Favorites·Details
#4
1 ден во новата година, мора да започне во Охрид... https://t.co/JiaRuQf6WL
1ReTweets7Favorites·Details
#5
Поздрав до сите жени на генекологија
Стиснете дунди!!! Една од вас ќе добие телевизор!!!!!
1ReTweets5Favorites·Details
#6
Праевме муабет у фирма. Им педложив на директориве да споиме Божиќ и Велигден. Не сакаат, педери!
0ReTweets8Favorites·Details
#7
Пред 1 саат завршив со тетовирање на раката. Боли у ПМ! Кој ќе чека 7 дена да зарасне па да продужам
1ReTweets4Favorites·Details
#8
"Шо ја е*ам мајка ти, го продаов чифликот" ~ Кољо
1ReTweets4Favorites·Details
#9
Во моментов... 😉😊 https://t.co/8HERaOlHTk
0ReTweets6Favorites·Details
#10
Добро облачно утро... https://t.co/kL8oJzafZ1
0ReTweets5Favorites·Details
#11
Tattoo day 😁 https://t.co/c0slJsRxBW
0ReTweets5Favorites·Details
#12
Солун е наш 😏 https://t.co/OqHaZLyfUC
0ReTweets4Favorites·Details
#13
Некој адвокат? Ми треба инфо
1ReTweets0Favorites·Details
#15
Слушај ги постарите. Они порано го виделе сонцето...
0ReTweets2Favorites·Details
#16
https://t.co/pAjnQGiGsT
Nova Godina kuca na vratima
case gore svi, case gore svi
hajmo zajedno, hajdemo veselo
neka nam, neka nam,
neka nam po zdravlju i veselju prolazi
Pahulje bijele padaju
dijeca se njima raduju
pijani dajdza hoce da povraca
stara se godina nikada ne vraca
0ReTweets2Favorites·Details
#17
Другарчево излезе од соба трчајќи расплакан и викаше:
- Машко е! Машко е!...
Повеќе не отиде во Тајланд никогаш
0ReTweets1Favorites·Details
#19
Еднаш бе пред патување да одспиев као чоек, само еднаш барам 😭
Ај може морскиот воздух и кафето покрај море у Солун ќе ме расонат ☺
0ReTweets1Favorites·Details
#20
За многу години https://t.co/5UWHTwTP8m
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии