TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Унæско.мк fake news @idamnamore
#reach: 1633   ( 1795th )
#followers: 1633   ( 2714th )
Ајде Путин, рокај го Лондон пошто ја изгубивме државата...

А после Лондон и Париз
4ReTweets17Favorites·Details
Словенски народи војуваат меѓу себе за англо саксонски интереси https://t.co/YVFgKOnL81
1ReTweets2Favorites·Details
Не постои поглед во иднината.
Каде и да се завртиш гледаш во минато.

На светлината и треба време да стигне до окото. Чиста физика!
1ReTweets1Favorites·Details
@leonelk855 Nato wants war to sell weapons to keep the dolar demand on higher level, since brics countries are leaving international payments in dolars
0ReTweets3Favorites·Details
@Dr_Koljo Хахахах 😀 на храна убаво и се збори
0ReTweets2Favorites·Details
Дали шемаџиите од Радио бар ќе го поддржат вмро, или ќе се пишат бугари?
0ReTweets2Favorites·Details
Прашање до комуњари?❗️

Како дефинирате национален предавник?
0ReTweets2Favorites·Details
Чуму потребата од литературен македонски јазик, кога топ твитс искачаат на хоум пејџ на тајм.мк
0ReTweets1Favorites·Details
@KaleshMara Ведрана
0ReTweets1Favorites·Details
@RT_com Nato is evil
0ReTweets1Favorites·Details
@bejbiboy2 @mii_a9 Мажена ли е 😜🤣🤣
0ReTweets1Favorites·Details
@aerodrom1312 Им фали албанско
0ReTweets1Favorites·Details
Изгледа француската амбасадорка у Бугарија не е информирана, според Сдсм и Дуи
0ReTweets1Favorites·Details
Прво одбиеш - Таче патриот
После прифатиш - Таче патриот

Не знаат кај тераат
0ReTweets1Favorites·Details
@Roma92377181 Колку шпони бреее
0ReTweets1Favorites·Details
@ChakNaOriz @lesenpeperut Ако збориш за прагматика, ок. Но, некој беше претставен за Патриот и национален херој прошлиот Петок у Брисел.
0ReTweets1Favorites·Details
@peech_v Остај ги бе они да одговорат 🤣
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1🌻Тетин Фlesenpeperut6
2Ана Ресанаanafiljana5
3Гоце Чекоров-Лансaerodrom13123
4Чак на Оризchaknaoriz3
5Romaroma923771812
6KillBillkakopadane12
7Безценнаdeboraskunk2
8tantelastarmarsovec1
9Џигиdzigi71
10Stevo Pendarovskispendarovski1