TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Брегаста осовина @imperator____
#reach: 522   ( 2009th )
#followers: 490   ( 8907th )
„Што ќе речат луѓето?“, реченица која убила повеќе соништа од што било друго. #ДоброеУтро
2ReTweets3Favorites·Details
Магистриран електроинженер без средно школо! https://t.co/ca508UokCG
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Mozzart Bet Makedonijamozzartbetmk2