TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Andromache @indig05alpha
#reach: 23455   ( 344th )
#followers: 14320   ( 63rd )
Странците биле ладни, македонците биле мирољубив и топол народ 🤡 https://t.co/ySoQhu7mnC
11ReTweets31Favorites·Details
Твитер класика: https://t.co/RjybL2OVg0
5ReTweets52Favorites·Details
За случајот со Шакира, што и да направи една жена пак она е крива и не чини. Така да терајте си ќеиф жени и ич да не ви е гајле за незрели шупаци ко Пике.
5ReTweets50Favorites·Details
2023та и пак во Македонија сезонски попуст значи 10% намаление на колекција од 2013та.
7ReTweets33Favorites·Details
Да се разбереме многу од вас тука немаат дечковци туку само халуцинации.
7ReTweets22Favorites·Details
Обид за силување е обид за силување, а не таксист јА дОпИрАл По ТеЛоТо, па барем пишете од која компанија е таксистот да знаеме да не се возиме!!!!
4ReTweets32Favorites·Details
Недела 🌹 https://t.co/GEVNVXCZG6
1ReTweets43Favorites·Details
Прво ти завидуваат, па те оговараат и на крај те копираат. 🙄
6ReTweets19Favorites·Details
Воспитувајте ги децата на вистински вредности инаку ќе ви се удри од глава.
3ReTweets31Favorites·Details
Да го фатам тој што гребе коли кај нас на паркинг, така добро ќе му ги изгребам децата што нема да си ги познае.
0ReTweets10Favorites·Details
Кукала ти мајка што викаат србите https://t.co/zvcCtFP1OR
0ReTweets8Favorites·Details
@juvesnake @blueflame547 Секој познава мин 3ца вакви говеда ама си ќути
1ReTweets2Favorites·Details
@isabela223305 За лајкови порталиве уште слика од девојката што не ставиле, место од него да стават па барем да бегаме.
1ReTweets1Favorites·Details
Јас: Не ја познавам, зошто?
- Маж и бившиот е педер.
0ReTweets4Favorites·Details
И сеа што да правам со информацијава
0ReTweets3Favorites·Details
@jasjastisum Црнец интелектуалец…
0ReTweets3Favorites·Details
@AristoCat221 Ама се несочувствителни луѓето, се може и нив да им се деси, срамота. Не се нервирај реално, само игнор.
0ReTweets3Favorites·Details
@Starlite341 Не е тајна, хотел Панорамика
0ReTweets2Favorites·Details
@elegancijaMK Таму и во Ботаника ресторанот, се друго е крш
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Турлитаваturlitavacom2
2Justice and dick🇲🇰🇷🇺🇨🇳🇰🇵theholyemperor22
3TheAristoCat 🇲🇰🇳🇱🇬🇧🇲🇹aristocat2212
4Katerina Velikaelegancijamk1
5Starlitestarlite3411
6Аleksandarjuvesnake1
7emilia✨blueflame5471
8PC Charlie McIntosh 👋ratkapnata1
9Асфалтенgstav741
10vekrasvetotnacvetot1