TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

а н на к а @isabela223305
#reach: 8083   ( 836th )
#followers: 110   ( 23244th )
Од таа што ја наследив убавината денес полни 57. ❤️ И уште е убава.
0ReTweets40Favorites·Details
Немојте на изнервирана жена да делите комплименти.
2ReTweets13Favorites·Details
Копан ти га ебу.
2ReTweets4Favorites·Details
@centarska_picka Лелеле легни да спиеш снег ќе ни донесеш сесре.
1ReTweets5Favorites·Details
Ги гледам србиве имаат заебанција на секој твит.
Ова кај нас све ебење, собарки од германија се докажуваат.
Чекај бе сестро не сме ние криви што чистиш соби тами негде тука сме да се заебаваме да не си у депресија. ❤️
1ReTweets2Favorites·Details
Добро утро на оние што не се напија вчера.
0ReTweets6Favorites·Details
@centarska_picka види шо муабет ми вадат. Не стануј више порано ако ме сакаш! ❤️😂 https://t.co/9xxFelAPbQ
1ReTweets1Favorites·Details
Добро е што бегаат од затвор кога ќе почнат да бегаат и од лудница тогаш сме наебале.
0ReTweets4Favorites·Details
@Dr_Koljo Ти пешки, балерина стана порано!
Значи што ви е?
0ReTweets2Favorites·Details
@centarska_picka @bejbiboy2 И јас не знам стварно. На крај педер искочив мици 😂
0ReTweets2Favorites·Details
@bejbiboy2 @centarska_picka Зависи кога како.
0ReTweets2Favorites·Details
Гледам овие до мене на семафор ми се смешкаат.
Се погледнувам у ретровизор оно уште убава сум била.
0ReTweets2Favorites·Details
@bejbiboy2 Имаш во продавница за тегови.
0ReTweets1Favorites·Details
@bejbiboy2 Ајде ајде не е скапо за тебе.
0ReTweets1Favorites·Details
@bejbiboy2 Ќе пробам покасно пак може ќе те убедам.
0ReTweets1Favorites·Details
@bejbiboy2 Ќе ти ја дадам мојата картица со 50% оди.
0ReTweets1Favorites·Details
@denicijaaa Фала лепото ❤️
0ReTweets1Favorites·Details
@MacyImYesIm Фала. ❤️
0ReTweets1Favorites·Details
@Dr_Koljo Така е! Фалаааа ❤️❤️❤️
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Гуру де Коркаш™bejbiboy216
2✨𝗯𝗮𝗹𝗲𝗿𝗶𝗻𝗮𝘁𝗮✨official✨ bloknatatacentarska_picka11
3др. Кољоdr_koljo8
4Shadow ( жбрце ) Чедомир Ускоковиќ звани Бекчиќdodo__816
5Џалмињаzlateb3
6druže ✪rmcfmk3
7Јоко Оноjoko0no3
8Сериски Подјебавачserpodjebavac3
9Јане Стефановstefanovjane2
10TheAristoCat 🇲🇰🇳🇱🇬🇧🇲🇹aristocat2212