TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

#reach: - -
#followers: - -
#1
раскинавте? па подобро и за тројцата
19ReTweets79Favorites·Details
#2
My fellow countrymen anytime North Macedonia gets mentioned 🇲🇰 https://t.co/zImDUqGTwI
11ReTweets57Favorites·Details
#3
Bar si igrala vo finale ahaha https://t.co/ltPkyrUDgn
8ReTweets45Favorites·Details
#4
машки да се тепаат да фатат крст во загадена вода на -2 но не се тепаат за тебе принцезо
11ReTweets34Favorites·Details
#5
Samo po pari trcaat sea zenive deneska https://t.co/QGbj2jjArg
6ReTweets38Favorites·Details
#6
дечки што да одберам помеѓу Нокиа 3310 или Сименс А52. Некој искуство?
6ReTweets38Favorites·Details
#7
и девојката што ја бркаше и апаратот во сенатор дадоа на тој после него...
8ReTweets15Favorites·Details
#8
дебата што требало да се пие на прв дејт 😂 абе земете измешајте се со луѓе малце бе дечки, многу сте тажни вака ☹️
4ReTweets25Favorites·Details
#9
Навлечи се на хероин на 16 и направи тетоважа на врат да им ги симнеш очекувањата на твоите. На 22 опрај се, почни да одиш во теретана и ќе нема прегорди родители со тебе. Од искуство ова...
3ReTweets21Favorites·Details
#11
кога женска ти играорка ќе му се насмевне на тапанџијата додека тропа брзински со малото стапче https://t.co/mNYKlZr7Rr
1ReTweets21Favorites·Details
#12
кажувам кој е перо пепито во замена за Леголас во ДМ (со ваша доплата)
4ReTweets11Favorites·Details
#14
I was looking for a podcast to help me fall asleep so I went with Slavoj Zizek and now I'm woke af
2ReTweets10Favorites·Details
#15
озбилно ви е јако да отидете на планина, да се качите на две даскичиња и со прачки во раце да се лизгаге до доле? И после пак исто???!
2ReTweets9Favorites·Details
#16
Организацијата на #твитероган🔥 оваа година е прекрасна благодарение на кумот @nema_visoki
3ReTweets5Favorites·Details
#17
и во 2020 кога ќе ги запросуваме девојките како што се договоривме памтете дека треба да клекнете, а не да седите како да преговарате да ви спуштат 100 евра за Астра од 2004
2ReTweets8Favorites·Details
#18
*Колку год си?
- 27

*Што постигна во животот?
- Измислив твитче за фејвчиња.

*А имаш жена и деца?
- Немам

*Ах, па ти ништо не си постигнал. Ајде што чекаш...

До кога вака побогу...
2ReTweets7Favorites·Details
#19
кога ќе предложиш брак и ќе те одбие после продолжувате да се гледате или како оди?
2ReTweets6Favorites·Details
#20
vaka po tvitanjeto ne si nesto wow
2ReTweets5Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1nakiMnakimni438
2🎅 Штеваљ 🛴el_megunogovic8
3Јан А.architweetka7
4Наталиdajmunachovekot7
5Леголасvajldy6
6little star 🎯independent_2346
7🤜 Ремет Клан 🤛™atenttion_whore5
8Astrid Eira 👽eerieeira5
9г. Влатко Вердерvlatko_werder5
10Denidededlv5