TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Марио Јанески @janeskimario
#reach: 2190   ( 1374th )
#followers: 839   ( 5528th )
Овие јавно без срам си кажуваат дека пак ќе влечат и тегнат пратеници по ходници за да изгласаат ново предавство.

Европските вредности во пракса 🤡 https://t.co/vHHDIaBHW5
9ReTweets24Favorites·Details
Нема поголема иронија од тоа оној кој ги предизвикува сите конфликти на балканот, сега во улога божем на медијатор да ги решава истите.

#СветскиотПолицаец
5ReTweets14Favorites·Details
За време на протестите за слобода на Ламбе...

9 месеци подоцна, клубот "Ванчо Михајлов" згасна...

Кој вели дека бадијала е да се бориш?

#ЌеПобедиме https://t.co/Jl3XodYssX
4ReTweets16Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии