TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Јапонка @japonceee
#reach: 7216   ( 943rd )
#followers: 7108   ( 370rd )
Ја памтам за Водици снег до колена, а не 19 степени! 🙈
6ReTweets18Favorites·Details
Добро утро од Париз, 7:32 уште е темница 🤣
0ReTweets11Favorites·Details
@mancesterovec7 Ќе се женит 🥰
0ReTweets1Favorites·Details
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Кичеецотmancesterovec71
2TheAristoCat 🇲🇰🇳🇱🇬🇧🇲🇹aristocat2211