TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Кики @japonche
#reach: 41484   ( 675th )
#followers: 9901   ( 169th )
13ReTweets89Favorites·Details
Кога ќе ти рече за кај си се спремила вака место да ти каже дека си убава 🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩
12ReTweets74Favorites·Details
Пиши ми бе душу ти јебем.
10ReTweets28Favorites·Details
Абе нели се умираше од вакцина, до кога треба да чекам?
5ReTweets40Favorites·Details
Абе вежбаш нешто?
Јас со три саати сон, пола тањир макарони јадење цел ден, десет кафиња и апчиња еден куп: https://t.co/8kdCJNanuN
5ReTweets18Favorites·Details
Осмина бурек ми е малце, четвртина ми е многу https://t.co/HVIHrJOsK3
1ReTweets19Favorites·Details
Само сакам да ја земам цела дрога на светов и да не осеќам ништо.
2ReTweets10Favorites·Details
@Matikule Да! На една свадба носев и отидов у вц го соблеков до пола и се ладев како рос со кожните панталони
0ReTweets9Favorites·Details
Не пушев цигари 28 години и сега не знам што се деси.
1ReTweets1Favorites·Details
Замисли да не ме мрзи да вежбам какво маче ќе се напраев. Oh well..
0ReTweets9Favorites·Details
Знам дека има сонце, ама јас ✨ п р е м р з н а в ✨
0ReTweets5Favorites·Details
@Matikule Затоа само еднаш е облечен 😁
0ReTweets2Favorites·Details
@ashe_wdc Твит шо најубаво ме опишува, фала 😁
0ReTweets2Favorites·Details
@ashe_wdc Не, ама веруј ми
0ReTweets2Favorites·Details
Супер слабеам све, ама сега се ми е широко https://t.co/EDvnUPZ7yr
0ReTweets1Favorites·Details
@madresantafruta Дојди дојади го мојов 🥺
0ReTweets1Favorites·Details
Ааааааа значи вака е да си ги лупаш парите на цигари. https://t.co/75OdBNzzVI
0ReTweets1Favorites·Details
@EvilGrouse Абе сегде ми е ладно
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Матикулеmatikule2
2ашеashe_wdc2
3Uğursuz Karımadresantafruta1
4Момогравevilgrouse1