TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Girl With Mousy Hair @kalakurnica
#reach: 56405   ( 617th )
#followers: 5751   ( 482nd )
#1
егзалтирана сум. син ми дојде на гости. кажуе, го избрале за нешо битно на свецко ниво.
љуби га мајка, каква ли беше таа шо го роди 😬😂😂
1ReTweets76Favorites·Details
#2
се налапав спанаќ.
кој е за тепачка?
6ReTweets58Favorites·Details
#3
би го прашала бујар, ќе се симне ли утре на 3-ти спрат за прв пат у кариера да види дека има по 9 и јаче души у канцеларија и нема место за седење по протокол, ама можда е боље да му го окупираме кабинетот?
и онака ние работиме, он си праи фризури и се снима за оскар
7ReTweets42Favorites·Details
#4
и ти си нечија дефиниција за абдал
6ReTweets34Favorites·Details
#5
може ја да ве тужам сите тука шо ме спомнуете секогаш кога не ви чини нешто???🥸
калакурница држаава, калакурница у шпиц по улици...
#profit https://t.co/5eImxhU3QB
4ReTweets32Favorites·Details
#6
ајде РТ ве молам💕 https://t.co/vvB8csxS1z
11ReTweets11Favorites·Details
#7
има луѓе, откако ќе ти се вратат во животот, не пасуваат веќе. живот, тоа е, ти дава нов облик, непогоден за другите
6ReTweets23Favorites·Details
#8
ништо ли не ви значи маката на здравствените работници???
клети луѓе сме. ем непослушни
4ReTweets25Favorites·Details
#9
тивко во себе плачам за една свилена кошула од масимо дути.

Член 1
Твитов подолу го прогласувам за ништовен и се менува како што следува:
а. Жена сум, ми се може да менуем мислење 😂 https://t.co/PW3q8ewqq4
3ReTweets26Favorites·Details
#10
ќе разлутиш многумина кога ќе почнеш да правиш работи кои тебе ти се важни.
ако.
#cleaning
5ReTweets17Favorites·Details
#11
колку празни животи. плачки по (и онака) непостоечки лик или плачки врз сопствената заблуда?
*прекрасен е виртуелниов свет, сѐ дури ти се сите само аватари
**Sherlock faces şekerleme, so long tw
3ReTweets23Favorites·Details
#12
децо, дудлајте нешто поквалитетно, не сте се фатиле за наргиле у време корона, бем ве абдали 🙄
4ReTweets20Favorites·Details
#13
дпмне бара рарешување на комисијата за заразни болести. толку е твитот.
ни толку не им е акалот
4ReTweets19Favorites·Details
#14
сите мои твитови се добри. тебе не те бива...

...ни за читање 😋
4ReTweets16Favorites·Details
#15
на какви глупости сум трошела пари
#фалапандемијо
0ReTweets26Favorites·Details
#16
за пичку шток, за мене сок.
и види тамо што пие кафана https://t.co/DMTFAewXNl
2ReTweets19Favorites·Details
#17
малку факти кои (не)намерно не сте ги прочитале за македонското село (6 мил €): Тинекс победи на тендерот на кој освен оваа компанија беше пријавен и хотелот Квинс, кој е во сопственост на Тинекс за 3500 € кирија.(22.6.2016 го отвори Пешевски,се затвори 2018).
толку е твитот
4ReTweets10Favorites·Details
#18
да се чудам или..? https://t.co/8J7aCCIiPG
1ReTweets19Favorites·Details
#19
*повлекуем дим од цигара и сркнуем џин💅 https://t.co/Da5lOoyTks
1ReTweets19Favorites·Details
#20
олабаи ме, марфи, сраснав со лаптопот 🙄
2ReTweets15Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1‏אֱלִישֶׁבַעdrndrnjarinja732
2i999yi999y21
3ulուլիջանաneiskulirana14
4Луциднаlucid_dream114
5Calm Like a Bombnenadmzj12
6МилаШилаmilashila911
7PokojniTozajaopokojnitoza11
8🎸🎸Рокенрол Фирер 🎸 🎸 🤘zaumna_sila110
9Мацкоfebruar196710
10dokolenkomk_dokolenko9