TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

🗿камено доба🗿 @kamenod1111
#reach: 7839   ( 879th )
#followers: 1441   ( 3203rd )
Многу заебано. https://t.co/zizJYGFfCf
7ReTweets40Favorites·Details
Да поуличариме малку а? https://t.co/rULfyfs8Jb
0ReTweets7Favorites·Details
Една мала искра и не прашува колкав товар носи. https://t.co/AIeAWUU2uG
0ReTweets5Favorites·Details
Петтиот јавач на апокалипсата. https://t.co/1N8jVIPfXq
0ReTweets5Favorites·Details
Она кога ќе заборават да ти ја исечат папочната врвца. https://t.co/n7iObyEEnR
0ReTweets2Favorites·Details
@Duarmingyllene Јас ја прегазив нозе ме заболеа. 🤣🤣🤣
0ReTweets2Favorites·Details
@fake_rapunzel А пред домашните? https://t.co/dHexk3ToKl
0ReTweets1Favorites·Details
Вмровци ли го копале?

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 https://t.co/fjjU87tr5e
0ReTweets1Favorites·Details
@sun_kiss_flower И не се откажувам од соновите.
0ReTweets1Favorites·Details
@Tomche29 За тоа ли дојде во Скопје цените да ги видиш? 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
0ReTweets1Favorites·Details
🌬🌬🌬🌬🌬🌬🌬🌬🌬 https://t.co/tPGmCaCa78
0ReTweets1Favorites·Details
@DarkOnchevski Од што мака?
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1i am Ⓜ️sun_kiss_flower2
2Рапунзелfake_rapunzel1
3Дечкото со 100јадинецотᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠyugoe1skala1011
4Uzurpatorot 🏁darkonchevski1
5Томчеtomche291
6Ho Ho hobatman_xmas1