TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Вуди @karcheskik
#reach: 116792   ( 52nd )
#followers: 1061   ( 3817th )
#2
И клај поќе од тој сосот шо не кажуваш како го прајш. https://t.co/mgSVDr9RmO
39ReTweets182Favorites·Details
#4
29ReTweets166Favorites·Details
#5
24ReTweets149Favorites·Details
#6
Брате угаси фарове https://t.co/rdmBAXgT3O
21ReTweets151Favorites·Details
#7
Прилепска работа. https://t.co/HUe0lktEGG
22ReTweets138Favorites·Details
#8
Однеси го во нетфликс или хбого. Ќе истерате 2сезони минимум. https://t.co/IE6yq3ivUm
20ReTweets105Favorites·Details
#9
Гранде Пелистер. https://t.co/4Mjt5Uak5a
15ReTweets114Favorites·Details
#10
Гарант на одмор одел. https://t.co/ZM2VAgU97a
14ReTweets110Favorites·Details
#11
К'смет си е к'смет. https://t.co/RaO9nJ3aBJ
16ReTweets101Favorites·Details
#12
Ај добрутро https://t.co/011SeYXl9f
15ReTweets101Favorites·Details
#13
Мажите знаат која му е сестра. https://t.co/W2DNKQ2xHa
10ReTweets114Favorites·Details
#14
"Македонија се справува со корона" - масло на платно https://t.co/WjGYdmg3TX
19ReTweets74Favorites·Details
#15
Нема полициски, ама шо си е сигурно - сигурно си е. #прилеп https://t.co/RT18tOOXbP
11ReTweets97Favorites·Details
#16
Си има и Прилеп убајни, ама треба рано да станиш. https://t.co/JtEEvJv7jw
12ReTweets94Favorites·Details
#17
Со мемиња од грујо и вмро се исповработија во влада..сеа расизам му било оти оли е глуп.
20ReTweets67Favorites·Details
#18
На докторите им е забрането да ја напуштат Македонија ова лето.
Е сеа наеба Германија.
13ReTweets83Favorites·Details
#19
15ReTweets71Favorites·Details
#20
Доброто влијание на карантинот врз психолошкото здравје. https://t.co/XLCRmRNw7N
16ReTweets67Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Emilijanoemilijanoj70
2Соломон Бичакчичsolomonsflo41
3prostmoderenmagnetolicious20
4Εφτελιαeftelijanamajka19
5Andersanders_road17
6LadyVbuglady_vbug15
7Τρσγαηςκαtrojanska_14
8🦄 🗺️🌈Игорче Развигорче 🚴‍♂️🐕🥦igor_rujo14
9Матикуле 🖖matikule14
10Shoku Boroborokitanoski12