TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

#reach: 81388   ( 128th )
#followers: 3986   ( 918th )
Колку да имате претстава што се сечит. И сечењето продолжува до кружниот кај Охридска банка https://t.co/RhIZwev473
142ReTweets290Favorites·Details
Преговорите со Бугарија https://t.co/3kaksSiAT8
26ReTweets118Favorites·Details
Ви текнува каква хистерија направија вемерџаните од левица и дпмне кога доаѓаа https://t.co/5CpiBOdiCR
27ReTweets102Favorites·Details
Дрвата беа арогантни зато ги мафнавме https://t.co/Hh8QdhdUt7
13ReTweets65Favorites·Details
После видеото кај што газда на брод пцуе и тепа работници, мислам дека заслужи Данела да му изгради уште три брода на овој кроток, вреден и неарогантен газда
11ReTweets42Favorites·Details
Ова е слика од Белград синоќа. Пола од овие во иднина ќе заборават на сите глупости и ќе ги казнуваат тие што го смениле Вучиќ за да го вратат Вучиќ. Нормално, заради арогантност и контејнери на велосипедска https://t.co/jeKY8TTsGG
6ReTweets46Favorites·Details
Сега Вело ќе ја среди короната
5ReTweets28Favorites·Details
Еве сме и на Јуроњуз. Ајде громогласен 👏👏👏

Two-thirds in North Macedonia believe COVID was created to control humans: study https://t.co/3Pp9wwfHE8
7ReTweets22Favorites·Details
Заебавајте се вие ама скопјани веќе три дена си се возат гага со јсп
5ReTweets22Favorites·Details
Пошто се појави нова љубов, редот е вечерва Таравари и Села да одат кај курето на именден и така гушнати, со кренати чаши да му ја пеат димитријо сине митре
5ReTweets22Favorites·Details
Добро утро Македонијо https://t.co/1WESTBQAu2
7ReTweets16Favorites·Details
Јер част је част, а власт је власт 🎼🎶🎵🎵🎶🎶🎶 пеееше Балашевиќ https://t.co/bz10L1D0yn
6ReTweets16Favorites·Details
Вакво нешто во врска со патриотизмот немате прочитано. Едноставно 👏👏👏 https://t.co/U1HEGGrjXX
1ReTweets7Favorites·Details
Иначе овој е истиот што на Бојко му велеше сичко ште поткрепиме https://t.co/9CFB41GVZY
1ReTweets7Favorites·Details
Филипче е крив така? https://t.co/iNnP0UHI6Y
0ReTweets8Favorites·Details
@eftelijanamajka @KeSiLezite Само уште еден продукт на фабриките за лажни вести
0ReTweets5Favorites·Details
@SendvicSoVegeta Ааа епа добро е чим се двајца 😂
0ReTweets2Favorites·Details
@earthling_El Ретко кој ќе прочита. Повеќето муви или капи читаат само наслови
0ReTweets1Favorites·Details
Градското крило на независните https://t.co/xmnQGvpdzO
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Εφτελιαeftelijanamajka1
2Бобитокkesilezite1
3Elearthling_el1
4Флојд 🏁🏎flojd7501
5Astérixsendvicsovegeta1