TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

[не]јасна @klarascholz
#reach: 46423   ( 706th )
#followers: 7392   ( 283rd )
#1
Вкупно 4ца ни ја бранат татковината во моментот. Слава им! https://t.co/4W6AR1cmFw
13ReTweets47Favorites·Details
#2
4ReTweets44Favorites·Details
#3
Се мислев дали да ја постирам да не помислите дека сум дел од риборн миборн еу пост па стрелка па неизвесност https://t.co/NDI6yiEbor
3ReTweets30Favorites·Details
#4
сакам гарнитура, ново бојлерче за во кујна, црни штикли за на работа и сребрени за на свадба.
сакам нови завеси и мечинг навлаки за перниче, нова боја за коса и третман за лице.
сакам мирен сон, прекривки за во дневна и слободен ден.
утре ми е роденден, ви давам избор.
0ReTweets18Favorites·Details
#5
Денеска на менито: сирење со 4 вида макарони 🙅🏻‍♀️ #КрајНаМесец #ТриДенаПредПлата #ДомакинскиМуабети
0ReTweets14Favorites·Details
#6
Станот си го крстив Стружанка, пошто само душава не ми е од таму
1ReTweets10Favorites·Details
#7
Втор пат неделава излегувам пред 7 од дома. Светот е поубав ова време
0ReTweets11Favorites·Details
#8
Она кога сакаш да твитнеш ама појма немаш што, па твиташ нешто вака... https://t.co/C3wA2rzA43
0ReTweets11Favorites·Details
#10
За некои одлуки ми треба помош во животот. Пример дали едното пржено лепче да го јадам со зденка или и тоа да го изедам со сирење https://t.co/MAJth1hC35
1ReTweets7Favorites·Details
#11
Седев со кафе од Специјал на фонтана на плоштад како да сум од Дебар https://t.co/tcXnjqraLi
0ReTweets10Favorites·Details
#12
Сладолед со темно чоколадо, гумени бонбони харибо кисели кока коли и ресани од агроплод. Фала однапред.
1ReTweets6Favorites·Details
#13
Нема појако од работно време од 7ипол до 3ипол
0ReTweets9Favorites·Details
#14
Дневна доза дафак дјуд?! https://t.co/G91moB9rnq
1ReTweets5Favorites·Details
#15
Без влажни марамчиња и омекшивач, ден втор. Тензијата расте. Дали е ова воопшто куќа, дали е дом?
1ReTweets5Favorites·Details
#16
ќе ја мислиш некоја асална, и после ќе ја видиш како отишла на свадба облечена.
1ReTweets5Favorites·Details
#17
организирам кречење, крштевка, електричар, комбе за селење за мене и летна студентска работа за околу 300 студенти. денеска.
0ReTweets7Favorites·Details
#18
Многу ми се јаки овие што потенцираат дека пијат ракија.
0ReTweets7Favorites·Details
#19
Кога ќе видам кај се ставате хајлајтер сакам да прашам дали ставате и на аналниот отвор?
1ReTweets4Favorites·Details
#20
Не ги разбирам девојките/жените што имаат против мажот да гледа фудбал. Као, нема право на живот, на свои интереси, шо?
1ReTweets4Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1McCoybavarecot15
2Реџина Филенџиbela_hrizantema10
3Sunloungersunloung3r7
4S.!.msimonelciki6
5davidspoceldendoma6
6Пердуфpikabu004
7Мено Паузаmalaghata4
8Tȟatȟáŋka Íyotakezarkovski4
9На Шивец поголемата_ne_go_tinka_3
10Ентропијаsanjalazanja3