TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Бициклета @kornelijaat
#reach: 20774   ( 1545th )
#followers: 749   ( 5127th )
#1
Дечки,денес полнам 25 години. Во живот не сум била посреќна. Последните 365 денови беа најтешките во мојот живот. Поминав низ сешто,изгубив многу,но добив многу повеќе.Се сменив,внатрешно и надворешно и најважната лекција што ја научив е дека здравјето е најважно.Cheers to life🎊
8ReTweets355Favorites·Details
#2
Кафански живот https://t.co/wBcpzmD9gu
0ReTweets37Favorites·Details
#4
Имам парфем за специјални прилики, само специјални прилики немам.
1ReTweets11Favorites·Details
#5
Активирајте бугарските пасоши сеа ајдеее
1ReTweets7Favorites·Details
#6
Како бе така додал намерно три нули. Што сме ние заебанција? Скриена камера?? WTF https://t.co/kwiHxLMrFb
0ReTweets7Favorites·Details
#7
Прашања кои ме мачат. https://t.co/HkdEwsFJ6B
1ReTweets3Favorites·Details
#8
Вака денес https://t.co/V8YbozC6wr
0ReTweets5Favorites·Details
#9
Да не ме мислите https://t.co/DkcwGJapOG
0ReTweets5Favorites·Details
#11
Го видов на шанк како пие швепс, мора да е искусен.
0ReTweets5Favorites·Details
#13
@hranetta Жена, мајка, кралица?
0ReTweets4Favorites·Details
#14
@Corner_43 Чекај до втора сезона...will blow your mind
0ReTweets4Favorites·Details
#15
Посвалентински се враќате на швалерките така?
0ReTweets4Favorites·Details
#16
22 минути до викенд. Бидете така
0ReTweets4Favorites·Details
#17
Тешки посткафански 10км https://t.co/Ksmdn3NpL1
0ReTweets4Favorites·Details
#18
Омг срцевооооо
0ReTweets3Favorites·Details
#19
@FasovStephan Еве сум :) Ти благодарам за убавите желби. 💞 Се дупло да ти се враќа. https://t.co/jGVNz06yfq
0ReTweets3Favorites·Details
#20
Дечки, фала ви на сите!!!! Стварно ми го направивте денот поубав. Од арно да не куртулите ни ден. 💕
0ReTweets3Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Aleksandarsaleskopski10
2г. Влатко Вердерvlatko_werder10
3ФИЌО 🐽fraerot5
4Inamnogufina5
5Саретоmrcatorka4
6Прото Типdezhurenkrivec4
7SWAN 💋ninakandraz4
8Ne Nadtietgen6183
9ᴍɪɴᴇʀᴠᴀjassamodaprasam2
10Менде Гибнатиоmakdestruction2