TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Корутина @korutina
#reach: 26195   ( 1198th )
#followers: 378   ( 10304th )
Дечки ако некој е заинтересиран, фирмата кај што работам бараат QA (manual + automation). Повеќе инфо во дм.
9ReTweets5Favorites·Details
Еве сум 😅 https://t.co/FIzTsCaFjy
5ReTweets24Favorites·Details
Абе возачи, како ви иде да го свртите тоа воланчето без жмигавец да дадете бе? И ќењањето за исправност на автобус ви нема вредност додека ги штедите тоа жмигавците, јабале ве они.
1ReTweets3Favorites·Details
@BokiAlterEgo @losotomace Не дај боже да кажеш вака за жена, ќе ти се с'снеа. Ама вака шошто мажи примитивци не разбираат.
1ReTweets2Favorites·Details
@losotomace @BokiAlterEgo Ау што рече
0ReTweets2Favorites·Details
Изгледа коронава доби security update за 2022.
0ReTweets2Favorites·Details
@unitedforever08 @BazeLazevski Јас сум у стан па раат сум
0ReTweets2Favorites·Details
Доста урбано место, да речеш вака https://t.co/oqFdhfQ95K
0ReTweets2Favorites·Details
0ReTweets1Favorites·Details
Мислам дека вулканизер е наредна професија што потполно ќе се роботизира.
0ReTweets1Favorites·Details
@penggemaar Од опсервација, скроз е по патерн менувањево гуми.
0ReTweets1Favorites·Details
@Giotto_mkd Не сметаш таман работа https://t.co/HBbzagVCAW
0ReTweets1Favorites·Details
@unitedforever08 Ја мислам Рондалдо и за тренер. Тоа фали да тргне работата
0ReTweets1Favorites·Details
@yugoe1skala101 Абе не ми иде да го свртам воланот без жмигавец. Ама затоа 4 ги палат кај не.
0ReTweets1Favorites·Details
@SSpasIva Скоро 20 милиони €
0ReTweets1Favorites·Details
@pepo123455 @Grdo_pajce @MasterGeneralOK И последни 3 примени плати скриншот
0ReTweets1Favorites·Details
@penggemaar Зошто е патерн, мозок не се користи. Човекот му доаѓа вишок.
0ReTweets0Favorites·Details
Еве зошто секој треба да добива бруто плата на сметка и секој месец ко што си плаќа струја, да плаќа и придонеси. https://t.co/i4Pp5xLIdO
0ReTweets0Favorites·Details
Белата техника во последно време се повеќе е црна техника. Just saying 😅 https://t.co/TpvuN4rVTr
0ReTweets0Favorites·Details
@Grdo_pajce @ekimbasi @sugaryouknowmee За бесење или како?? Дека спомна..
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Punchable Пичлеме and 23 otherspenggemaar4
2Кичеецотunitedforever082
3Мачетоlosotomace2
4Шерон 🌒bokialterego2
5Ј Анаgrdo_pajce2
6Нашиот Човек Флинтtaskovskig2
7Jovan P.jp_wanderer2
8Извесна Бренда 🌚 Ребрендиран профилklarascholz1
9Џотоgiotto_mkd1
10Дечкото со 100јадинецотyugoe1skala1011