TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

НеДипл.Ел.Инг. Девојката Со Пичната Жила @kuracfyrom
#reach: 38608   ( 904th )
#followers: 503   ( 7069th )
#1
Ве канам, драги твитерџии и џики, од 15ти до 20ти Септември на твитап во Охрид, таман да си одет скопјанишчана. Ќе носиме крап со глисер до свети Заум, ќе јадеме, пиеме, а ако се опиеме ќе преспиеме во конаците од храмот.

Фејв ако сте заинтересирани, РТ за да најавите присуство.
4ReTweets15Favorites·Details
#2
Vas ne vi se svigja Ohrid i ne odite,a nie shto zhiveeme vo Ohrid i nemame mozhnost za selenje vo drug grad sho da kazhime... https://t.co/WoQb2npsxp
1ReTweets14Favorites·Details
#4
Samo da vi kazham deka site ste retardirani. Fala na vnimanieto, mozhete da prodolzhite so nemanjeto gajle.
2ReTweets8Favorites·Details
#5
Од полноќ ќе снимам порнич. Кој ебеше ебеше, отсега друг ќе ме ебе.
2ReTweets8Favorites·Details
#6
@janaeedna Убиле ЧОВЕК со нож. Сонцето од ВЕРГИНА не е на оваа држава години уназад. Пред да збориш за педерлукот на стрејт премиер, иди прашај го груви у која поза најмногу уживал дур го товарале во чмарот на халкидики ГНИДО ГНАСНА!
1ReTweets11Favorites·Details
#7
Tolku nisko padnavte be vmrani? Se pretstavuvate ko italjanci, a ste bagra vmrovska severno makedonska.

Shame on you! https://t.co/ftSuRYexG4
2ReTweets7Favorites·Details
#8
Lugje shto im pravite socijalni mrezhi na domashnite milenici pod hitno da si pobarate psihijatriska pomosh. Istoto vazhi i za tie shto im pravat soc mrezhi na decata.
2ReTweets5Favorites·Details
#9
Извинете до облаци драги Скопјани, еве ветувам дека смрдениот провинцијалски газ нема да го носам повеќе во вашата света метропола. https://t.co/QcR24ilxpy
2ReTweets5Favorites·Details
#10
@Idna_logoPetka А ова што е?! Човечка рака! Значи е допрена од човечка рака! https://t.co/5foBvNX2fv
0ReTweets11Favorites·Details
#11
@OtecDare Вмровци, технологија не е за вас.
0ReTweets11Favorites·Details
#12
Синоќа ставав гориво на #Макпетрол како и секогаш, шефот ми вика "бирај кој лаптоп го сакаш од овие на ДЕЛЛ и носи го со себе, мала пажња за лојалноста ;)".
1ReTweets8Favorites·Details
#13
Амазонските прашуми се бели дробови на целиот свет неедуцирана тинејџерке. Ама не, кај нас ништо не е средено па светот нека се урне, епа ако изгори тоа, сите отидовме јабана ама џабе објаснувам. Фиром во време на грујо за вас. https://t.co/aSHtWB1mJo
1ReTweets8Favorites·Details
#14
@brainstorm1517 @darkhour_seeker @Dizajnerot @RagingDemon1 @kezhmanprvi @Spejsi_K @dechko777 @carl_jung_ @spiritualganja @marsedonec @pickumater7 @wolf_forest_228 @BlueBitchLady @Blau_Wagen @BejbiBoy @StojkoMojov @Zaumna_sila1 @NemaPariNemaMir @_Bradestiot @metodija69 @Srbak Таман помислив прв фф во кој немам никој блокирано, коа излегоа двајца :D. Лепо викенд људи и честито празник на сите од илинденска вероисповест.
0ReTweets10Favorites·Details
#15
Диететски патешевствија на нашите твотерѓии.
@Nikollinna2 @grampozitiven https://t.co/sAOvpIiqgZ
1ReTweets7Favorites·Details
#16
Не дека цело вмро не се аболирани криминалци или дека не се најголемите лопови на планетава земја, или па дека не се отепаа местење тендери меѓусебе и дека не добиваа пари од сорос.

Вмро дпмне се најпоштените политичари некогаш што постоеле :)))) https://t.co/62XZhq5atq
2ReTweets4Favorites·Details
#17
Дојди, ќе пиеме пиво, пушиме трева и голи ќе броиме ѕвезди додека ги слушаме летните латино хитови од Тод Хејз.
2ReTweets4Favorites·Details
#19
Да е чоек на ваша страна, не ви чини. Да е чоек против вас, пак не ви чини. А да земе чоекот да ве претепа, може ќе почне така да ви чини.
1ReTweets6Favorites·Details
#20
569-Year-Old Man Said Secret to Long Life Is Avoiding Women https://t.co/bG9lCambpD
2ReTweets2Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Зинаidna_logopetka111
2шмек daddytojcrnio50
3На Шивец поголемата_ne_go_tinka_32
4Sweet but crazy cat ladynevroticna26
5Николинаnikollinna225
6The Fuck-Up Fairy 🧚‍♂️evilgrouse23
7Ариелproblembyme20
8EmptyPersonadarkhour_seeker18
9Gamma.Dre 🔥🔥🔥echoo24616
10Џекиseedno_16