TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Квасец @kvasec1
#reach: 27193   ( 1128th )
#followers: 4188   ( 864th )
10ReTweets80Favorites·Details
😂😂😂 е вака се пишува големима 😎😎😎 https://t.co/ucsVfHmNLA
9ReTweets42Favorites·Details
Отидов до Влае да играм фудбал на она бесплатноно и преку 20 души од таму ми рекоа дека молат бога Стевчо да се врати, само за да им остави рефлектори за да можат да играат. Чудно е тоа колку ситно треба да направиш за да добиеш гласачи, а кандидативе ни тоа не го знаат...
2ReTweets8Favorites·Details
@EmmaCvetche Во Силбо чекам за да купам за јадење
На гласање чекам за да шкртнам нешто #хехе
0ReTweets4Favorites·Details
Eve vi dobar horor 😉 https://t.co/2QJiKHFyeY
0ReTweets3Favorites·Details
Кој ми ја украде јакната од кола сабајле нека ми пише да му ја дадам и капуљачата.
1ReTweets3Favorites·Details
@turchinche17 Fudbal, i prekinav...
0ReTweets2Favorites·Details
@Mr_Mr_Ano Размислуваат: Чек да ги остаам надвор, утре за накај работа да ги фрлам, затоа што вака ќе ги заборавам.
(Е сеа што смрди низ цел ходник, тоа го игнорираат...)
0ReTweets2Favorites·Details
@ChakNaOriz @Jovanowsky Додека ми беше во близина канцеларијата окапав јадејќи таму, перфектни се, само што треба да работата малце на однос со муштерии, премногу арогантни знаат да бидат...
0ReTweets2Favorites·Details
Нема подебилна банка од Стопанска Банка, најголемо дно се.
0ReTweets2Favorites·Details
@Jovanowsky @ChakNaOriz Колега праша дали имаат млечен кашкавал, кривична ќе му стегнеа за малце хахаха
0ReTweets2Favorites·Details
@turchinche17 Abe veke🤣🤣🤣
0ReTweets1Favorites·Details
@tome_corner Корнер
0ReTweets1Favorites·Details
0ReTweets1Favorites·Details
@fred_the_red1 Немаше кличеви у натре
0ReTweets1Favorites·Details
@Mr_Mr_Ano не е будала да му смрди дома 🤣
0ReTweets1Favorites·Details
@gorskivenec Кусур од наше детство хаха
0ReTweets1Favorites·Details
@Karfiolka Ја заборавив отворена
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Морковчеturchinche172
2Професор Др. Цветковиќtome_corner2
3Aноmr_mr_ano2
4Чак на Оризchaknaoriz2
5Курвин Водењакjovanowsky2
6шиликурантshilikurant1
7Eмка Кремкаemmacvetche1
8Флафиkarfiolka1
9Фред Д Редfred_the_red11
10Honeyall_illusions1