TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

#reach: 3601   ( 1183rd )
#followers: 621   ( 7212nd )
@forty_tw0 Свиња дебела си за да бидеш фасциниран од спортиста попут Џокович, ти се фасцинираш на твој калибар ко Маричиќ и Славјанка или малоумно створење ко Заев… немаш потешко фатено од хамбургер у раце фатено и партиска кобасица у уста стаено не коментирај за спортови глуп си.
9ReTweets34Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
142forty_tw01