TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Laze Janev @lazejanev
#reach: 11635   ( 1420rd )
#followers: 4168   ( 829th )
#1
Знае некој каде се продаваат кај нас метални шишиња за вода? На пример вакво како на сликата ама може и скроз различно. https://t.co/GC0joAS1Fy
3ReTweets14Favorites·Details
#2
Се зборуваше пред една недела и еве сега е официјално. Како се консолидираат големиве компании, ништо нема да остане за ситните
https://t.co/gw5LskI1iK
1ReTweets3Favorites·Details
#4
@i999y Хе хе, не апдејт му треба
1ReTweets1Favorites·Details
#5
@MoPkoB4E Не е целта евтини да се 😊
0ReTweets3Favorites·Details
#6
@Sanjichak_ Немаат нешто добро, порано повеќе имаа
0ReTweets2Favorites·Details
#8
@Dmee82 @jp_wanderer Диме ги изнудуваат. Сите треба да се пазат и да плаќаат ама ова е изнуда
0ReTweets2Favorites·Details
#9
@egodollaric @Petrusevski13 Одма тужба!
0ReTweets2Favorites·Details
#10
@egodollaric @Petrusevski13 Премногу се сиромави на твитеров за да бидат адвокати
0ReTweets2Favorites·Details
#11
@alegorija @tindomiell @Dmee82 @jp_wanderer @offnetmk Глупаво е што не зимаат пари од сликата туку од судските рочишта, ова е изнуда
0ReTweets2Favorites·Details
#12
@ivoo0 Фала. Овие на клевер многу евтини, за 200 денари алуминиум, ептен сумњиво
0ReTweets1Favorites·Details
#14
Овие изгледаат ветувачки https://t.co/gh5KDYI4fs
0ReTweets1Favorites·Details
#15
@Prilep7 Фала
0ReTweets1Favorites·Details
#16
@iKAKTyC Е ова е веќе нешто. Фала ти
0ReTweets1Favorites·Details
#17
@BazeLazevski @iKAKTyC Ти не ни треба да пиеш, само кока кола
0ReTweets1Favorites·Details
#18
Има аптеки во скопје што вршат испорака до дома?
0ReTweets1Favorites·Details
#19
@nesosk да и јас имам видено ама кај нив на страната нема опција ниту информација како да се порача
0ReTweets1Favorites·Details
#20
@Giotto_mkd не те разбирам искрено. Има бизнис ентитет по името велосипедист?
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Џотоgiotto_mkd3
2Dimitar P.dmee823
3Jovan Petrovjp_wanderer3
4Нандоniceasshole12
5Epicuriousikaktyc2
6Нешоnesosk2
7Tom is Love ❼egodollaric2
8Donatello™petrusevski132
9𝓐легорија Тајпо Егзотикalegorija2
10fall from gracetindomiell2