TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

🔪🇷🇺ЛИЛЕ СТЕЧАЈКА🇰🇵🦴 @lilestechajka
#reach: 46620   ( 112nd )
#followers: 2621   ( 1674th )
30 години матура 🥰 https://t.co/YwpJdaWcal
17ReTweets153Favorites·Details
Со една влијателна тфитерашица 🥃 https://t.co/qiqH7nWv0x
5ReTweets89Favorites·Details
Утре ќе одам со 328 денари има да наполнам торба две недели да јадеме. Фала Таче Чурка 🦃
7ReTweets66Favorites·Details
НЕ МОАМ 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 https://t.co/qKE1eTaV90
6ReTweets63Favorites·Details
Кога не ја зимам терапијата 🥃🍻🍺 https://t.co/SRddEfjxic
9ReTweets51Favorites·Details
Муртинска економија. Ќе увезувале за 200 евра работна сила, па тоа е прехрана за една недела 😂😂😂
9ReTweets36Favorites·Details
Овој Ќураков е на јаки лекарства изгледа https://t.co/0zpmr7Pmoo
5ReTweets45Favorites·Details
Мафијаш, хуманист, нарко бос... Но прет се човек!
6ReTweets39Favorites·Details
Понеделник е 13 ти Март. Минимална плата и усогласување на пензии за Март уште нема! Ем криминални ем НЕСПОСОБНИ!
9ReTweets26Favorites·Details
Равни Табани и Исмет Фекали заменици директори 1500 еура. Дојде Швицарска у Северна ☕️
6ReTweets38Favorites·Details
Среќен 8 ми Март женчиња 🌹 https://t.co/LjpKSm2tNQ
6ReTweets36Favorites·Details
Доброутро најнесреќен македонецу ☕️
5ReTweets38Favorites·Details
Се фатија за погрешен човек и прегореа 🤣🤣🤣 какви морони https://t.co/isaPDETQBC
6ReTweets33Favorites·Details
ТУШЕЕЕЕ НА ШТЕТОЧИНИТЕ. Отиде рејтингот у минус. https://t.co/k4jy3FQixQ
8ReTweets24Favorites·Details
Со ова официјално влегуваме во војна https://t.co/9fwnLOOhqk
6ReTweets32Favorites·Details
Да не ја изградеше Никола Груевски ќе играа у крушопек на њиву https://t.co/Lo5QmG4fpr
7ReTweets26Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1BBbeelyana23
2Justice boytheholyemperor215
3Дете Лошоdeteloso11
4⚜️ЦрвенокосаТа¹⚜️reddevil_xoxo11
57️⃣osmini_7
6Креативниотkreativenum7
7Капетански Дневник🏴‍☠️blacktaurus77
8Pajcew Cobra Tategrdo_pajce6
9Курвин Водењакjovanowsky6
10Бокиbokialterego6