TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

p|ps 👌 @m0rban
#reach: 94848   ( 107th )
#followers: 3425   ( 1007th )
#1
последниот камен врз угледот https://t.co/OSlBDX5AtV
127ReTweets310Favorites·Details
#2
#ТретаСмена може да започне https://t.co/4YsSL5lMmQ
90ReTweets207Favorites·Details
#3
секоја твитер дебата околу реалноста со #ЛудаКомуњара: https://t.co/VR8PSORvmv
48ReTweets114Favorites·Details
#4
го товариш во автобус, му даваш капче, маичка, сендвич и знаменце за на крај да пее "Шутка не ти бега Никола".

Абе не сте на шарена и не е 2016та ебате лоботомите изгубени у времепросторот. Три чисти немаат, ај некој нека ги рефрешира :))) https://t.co/ORARu9rgoT
31ReTweets98Favorites·Details
#5
димко владиниот фејкњузер пред нервен слом не знае што да твита у бунило ахахахахахахахах https://t.co/uMXGEqVAao
29ReTweets92Favorites·Details
#6
приведена е Ј.Б - 74 години поради загрозување на сигурноста по пат на информатички систем.

Заканата е упатена до Н.Е. Господинот Зоран Заев со зборовите "Гром да те утепа".
26ReTweets76Favorites·Details
#7
State Sponsored #Fakenews е кога директор на МИА со непотпишани текстови пробува да креира лажен наратив преку порталот https://t.co/ZDEqVDp8gA во одбрана на Заев околу случајот #Рекет. https://t.co/PtioAdmpq9
30ReTweets45Favorites·Details
#8
#ДоброУтро пријатели на слободата и демократското општество https://t.co/fE7a4kYyFJ
18ReTweets74Favorites·Details
#9
Пред 5-6 месеци се правеа будали кога Азманов се одважи јавно да проговори.. 1тв пробаа да спинуваат наводно ретерирање.

Вечер нови сведоштва со име и презиме за највисокиот партиски врв на сдс. https://t.co/8NMOSJLApj
26ReTweets44Favorites·Details
#10
По чиј налог Вилма не поведе постапка против Катица и не ја осомничи уште на почеток? Кој се осеќа загрозен од евентуалното апсење на дебелата?
20ReTweets59Favorites·Details
#11
зошто се праевте глупи кога муковци ги пуштаа од притвор во 1 за да мењаат име у 3 - затоа сте шокирани.

реално заслужувате мн полошо.
19ReTweets61Favorites·Details
#12
ЗЗ уствари било Зоки Злоупотребениот
19ReTweets57Favorites·Details
#13
деБела чао https://t.co/TdF1mckpJS
22ReTweets43Favorites·Details
#14
@Zoran_Zaev сорошов неолиберализам е тоталитарна состојба на умот за која носителот не е свесен поради секојдневно мантрање флоскули. https://t.co/VB00u1GUAC
14ReTweets67Favorites·Details
#15
нов комесар за евро проширување на местото на Хан, најверојатно ќе биде унгарецот и близок соработник на Орбан - @trocsanyi

Погодете кој експерт за балканот ќе биде консултант и ќе помага во оценувањето.🍿
21ReTweets39Favorites·Details
#16
сдс се фул ретард https://t.co/NuWjjexFi4
18ReTweets48Favorites·Details
#17
која ќе го јаде највише? https://t.co/DSSNXoylm7
12ReTweets63Favorites·Details
#18
бекни @saskac илјадници долари зимаш со години за ова да го правиш, сега у дупка. https://t.co/INWRc9jnSB
22ReTweets30Favorites·Details
#19
се праеле спискови со graganska комуњара да даваат стража у три смени на волонтерска основа 👌🇲🇰👋 https://t.co/zYqebl0Awc
18ReTweets41Favorites·Details
#20
@NaumStoilkovski еве ви го лоботомот што ги попари па го бришеа.. на вас е да ставите крај на алатката за цензура #фејкњуз која сдс сака да ја преточи во закон. https://t.co/jRsR8Uunei
18ReTweets40Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Мартианmartianfrommkd69
2Petrit Saraciniamon_mra60
3Zabrcaneczabrcanec55
4Biljana Stanikevskabstanikevska45
5☢зрачени☢bryonybree42
6Д̲е̲м̲и̲р̲trpef39
7Robert Veljanovskir_veljanovski39
8Рон Џереми Вентичинквеronjeremymkd38
9🅰️псаанаaps_aana35
10beauty_genius #Апсаанаivanase30