TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Леонче Мамичка @macyimyesim
#reach: 20180   ( 402nd )
#followers: 541   ( 8132nd )
Бевме фамилијарно да купиме плочки. На враќање никој со никого не зборуваше.
47ReTweets424Favorites·Details
@boemot_mk Слават победа на Швајцарија у Македонија со знаме на Албанија 🤡🤡🤡🤡🤡
7ReTweets72Favorites·Details
Роооден роооден ден денес ми е роденден 🥳🥳🥳🥳 https://t.co/NFgPv0kiO8
1ReTweets84Favorites·Details
Дечки и девојки фала ви на честитките 🤗🤗😘😘
0ReTweets14Favorites·Details
@flyme2the_moon_ Прав муж секогаш и за се и вика ДА на жената за бесконечен мир
1ReTweets3Favorites·Details
@victoria_ludata А кој пуни боље?
1ReTweets2Favorites·Details
@dimiklada Среќен нека ни е роденденот 🤗🤗🥳🥳🥳🥳
1ReTweets1Favorites·Details
Специјално фала до @centarska_picka 🤗🤗😘😘❤️❤️
1ReTweets1Favorites·Details
@niighttstarr Ја почнав и еве сеа стварам нови пријателства 😁😁
0ReTweets3Favorites·Details
Среќа у несреќа?? 🙏🙏 https://t.co/3fd2QtyKeH
0ReTweets3Favorites·Details
@niighttstarr Ја жаба не гледам значи јбг
0ReTweets2Favorites·Details
Ја неам Инста и не гледам сториња и слики кој бил вчера на ДНК. А баш сакав да направам албум од сликите.
0ReTweets2Favorites·Details
Ове е ок зашто напатените бомбардираат муслимани? МИРОТВОРЦИ?? https://t.co/stdNLcMv9a
0ReTweets2Favorites·Details
@centarska_picka Сабајле вака и сега пак вака 😘🤗 https://t.co/BzxpwUsQI5
0ReTweets2Favorites·Details
@macaa608 Супер бабичка убави времиња
0ReTweets2Favorites·Details
@LolitafromBt А да се жали од бившите?? 🤣🤣
0ReTweets2Favorites·Details
На комшиката и се слоши се утепа од повраќање 🥺🥺 https://t.co/NopPsD1UhT
0ReTweets3Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1БејбиБлу 💋babyblue33447
2✨𝗯𝗮𝗹𝗲𝗿𝗶𝗻𝗮𝘁𝗮✨official✨ bloknatatacentarska_picka6
3Victoriavictoria_ludata3
4🌙flyme2the_moon_3
5ᗰᗩᗰᗩ 🌻mladamama033
6[email protected]@[email protected]marijadzs3
7Плава ама Права 😏niighttstarr2
8АлишаАлмаз 💎ednazelba2
9Германка™ 🇩🇪❤️‍🔥sugaryouknowm_e2
10Инес 🇲🇰 🇩🇪__aloines_2