TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Хартиган @mad_hartigan
#reach: 42926   ( 789th )
#followers: 21875   ( 12th )
#1
Луѓе имаат погрешно мислење за луѓе, мислат дека ако си фин со нив значи и дека сакаш да ги искористиш некако.
19ReTweets53Favorites·Details
#2
Уште од сабајле ме тепаат мисли.
2ReTweets20Favorites·Details
#3
Ако некого сакам да искористам тоа е само себеси.
2ReTweets10Favorites·Details
#4
@Esther_992 Тоа е, ги има многу.
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Estheresther_9921