TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Мадмуазел Џинџер Синамон @madmuazelgin
#reach: 386   ( 2165th )
#followers: 386   ( 10788th )
Ако се стави вц шолјата во ќошот, се заштедува простор.
Ова никад немаше да ми текне.
А вие што правите вечерва?

😁 https://t.co/UZXCwGhJBr
1ReTweets29Favorites·Details
Кафентзе 😁
Убав ден ♥️ https://t.co/lruVBlY6B1
1ReTweets22Favorites·Details
Се запознавме на некој 1 Април, сите бевме маскирани.
Ти не уживаше додека ја носеше маската, не ти стоело бордо...
Одма покажа дека си стегнат и тесноград... 😁

Убав ден ♥️ https://t.co/OlEjDn6SRV
1ReTweets20Favorites·Details
И денес да не сте ме помислиле 🥰 https://t.co/jjQDbYtn6X
0ReTweets22Favorites·Details
Колаче од лимон, жолт лак 💛💛💛

#style 😂 https://t.co/LUwU3U4rlw
0ReTweets20Favorites·Details
Сега воопшто да не ме мислите 😎☕ https://t.co/TP6wj40UAl
0ReTweets17Favorites·Details
Се претставуваш како фенси лик, а всушност си насаден во лошо искористена саксија.

Убав ден, пријатели ☕ https://t.co/8I1fDquIZd
0ReTweets16Favorites·Details
И денес да не ме мислите 😎 https://t.co/4vQn6Buhvi
0ReTweets15Favorites·Details
Првоаприлско кафентзе 😁 https://t.co/rbh5kWT9WF
0ReTweets12Favorites·Details
Си најдов екстра аутфит за патичињата и ташничката со ланци... ⛓️ Вечерта е пред нас. 😎
А вие како сте ми?

#nijetonikadbioplan #dasvakiviđamosedan https://t.co/ytqWdzz38r
0ReTweets10Favorites·Details
Добра ноќ, мачки и мачори твитерски 😺😺

#justbitethem 😁 https://t.co/HMGkeI8g7v
0ReTweets9Favorites·Details
Не е за смеење, ама ... https://t.co/rPyQCaoHa3
0ReTweets9Favorites·Details
Веќе целата облека е со ланци... И ташничките 😁
Убаво ќе ми прилега сето тоа 🤩
Газда Паја и компани 😂

#заповеќесоветизапратете https://t.co/ituoeKzGmm
0ReTweets7Favorites·Details
Време е за кафентзе пред спиење... 💤
0ReTweets5Favorites·Details
Срце нек' плати колико кошта заборав... 🎶
1ReTweets1Favorites·Details
Еве и моите пријатели овде да уживаат во најновите вибз 🎶🤩

https://t.co/3aYjgdaWs2
0ReTweets4Favorites·Details
Доге, колку гордо звучи 😊

#Dogecoin
0ReTweets4Favorites·Details
@Lajka_od_svemir Лајка,ама из свемира
0ReTweets3Favorites·Details
А кучево треба да го пазам од промаја?

#прашањаштомемачат
0ReTweets3Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1🇬‌ 🇪‌ 🇷‌ 🇲‌ 🇦‌ 🇳‌hector198199
2Magneto 🧲magn3to05
3Λигλα 🍑👋el_ligla3
4Џесикаvortexlady142
5YORDAN CHE ,(perfect gentleman)cheyordan2
6Најјјреалнатаnajrealnata2
7Whothefuckoumpoaneszzzzz2
8Гилмор од Мкflojdovacha2
9малер_на_кубенmalerissimo2
10RASPUSTENICAnatraspustenica2