TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

малер_на_кубен @malerissimo
#reach: 6107   ( 944th )
#followers: 702   ( 6509th )
Би простиле изневерување од парнерот/ката?
10ReTweets18Favorites·Details
Не знаете што е тага, сѐ додека не дојде моментот да треба да си го успиете најверниот пријател од 11 години. Таква лојалност нема да добијам од ниеден човек. Трчај сега без маки и болки🤍
0ReTweets37Favorites·Details
Да се собереме овертинкерите и да одеме на пиво утре.
1ReTweets19Favorites·Details
Гнев се ваде со 20км извозени на точок.
0ReTweets5Favorites·Details
@Nopak_od_Varosh А малку е 18% покачување на веќе големи плати како што имаат?
0ReTweets3Favorites·Details
@astroloverr24 Exactly. Сите се свесни што прават.
Ниту е грешка, ниту слаб момент. Одлука е!
0ReTweets3Favorites·Details
@MaminaMaca @Nikojbiten0 Не знам дали пробуваш самиот да се оправдаш, бидејќи не ти држе вода муабетов.
0ReTweets3Favorites·Details
Немам веќе чај од маточина.
Спиење is canceled.
0ReTweets3Favorites·Details
@Alex4Macedonia @Andon_USA Може🫱🏻‍🫲🏼
0ReTweets2Favorites·Details
@MaminaMaca Не знам како се продолжува од тоа. Пошто сомнежот ќе разјадува сѐ повеќе и повеќе..
0ReTweets2Favorites·Details
@Nikojbiten0 @MaminaMaca А за што треба да се важи?
0ReTweets2Favorites·Details
@JassumL Ова боле 😂
0ReTweets2Favorites·Details
@gorskivenec Уште малку⏳
0ReTweets1Favorites·Details
Би сакал една вечер да заспијам во нормално време.
0ReTweets1Favorites·Details
@gorskivenec @mediterraneanAE Јас не сум ништо подобар👌🏻
0ReTweets1Favorites·Details
@Andon_USA Барем да падне договор😂
0ReTweets1Favorites·Details
@ednazelba Тогаш безалкохолно
0ReTweets1Favorites·Details
@ednazelba 🫱🏻‍🫲🏼
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1На Његош малатаgorskivenec9
2Jackie Omaminamaca7
3дефинитивноdefinitivno5
4Даскалиштеnikojbiten05
5😶se_e_dno4
6Безг Решенsvtalalaj3
7The Templarandon_usa2
8АлишаАлмаз 💎ednazelba2
9Курвин Водењакjovanowsky2
10Amygdalaamitevski832