TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

МАРАзБУНЕВА @marazbuneva
#reach: 252   ( 2600rd )
#followers: 252   ( 14337th )
Мало службен пат на државна сметка, мало повеќе ѓезме од ваши пари. Да живее Форумот на жени на СДС, лејдис енд џентлемен, Тина Пеповска од МНР! Уримеее! https://t.co/pjMTWnOw0z
9ReTweets23Favorites·Details
Секретарчето во МНР оствари средба со неговиот бифши колега! Тоа е се што треба да знаете за десниот мадлак на Виктор од АНБ. Ама си јади ваши пари, 60.000 месечно, вие скенирајте! https://t.co/kvTB2x7wxb
9ReTweets16Favorites·Details
Веќе спичкаа😡 https://t.co/5pr70JKRwo
1ReTweets3Favorites·Details
@Kalabalak_ Ја сУ на китови највеќе🙋‍♀️
0ReTweets3Favorites·Details
@MKDProLet Ако не се самозапали на сред емисија, не се важи😂 зошто да др.а на поддршката на Данче треба да има со што!
0ReTweets1Favorites·Details
@kezhmanprvi Ambasador sto ja nema videno so oko ambasadata hahahahah
0ReTweets1Favorites·Details
@Kalabalak_ Не се постигнува од китови на ражем упм
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1MITE NAJDOFFkalabalak_2
2Мaргаmkdprolet1
3Darko Kezhmankezhmanprvi1