TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

#reach: 58911   ( 365th )
#followers: 337   ( 11112nd )
Девојките се должни на секој маж да му ја простат преварата шо ја напраил, ако искрено он ја сака и се грижи за неа.Природата на мажите е да имаат нагон и потреба, ама исто така да ја брани и штити фамилијата, све друго е небитно
39ReTweets39Favorites·Details
Вечерас у нашем граду ...
Дон Хуго Моралес Црпнатос Муртињос 🥶 https://t.co/wTB8va6JJX
12ReTweets98Favorites·Details
Машки лењир 🤣 https://t.co/uwSXhOJyOK
6ReTweets53Favorites·Details
Кој кур ви е бе вас? Животот е краток, живејте го..љубовта е ретка, зграбајте ја силно..злобата и нервозата се лоши, оттарасајте се под хитно од нив. Стравот е ужас и соочете се со него. А спомените..спомените се мнооогу драгоцени, и чувајте си ги ❤️
7ReTweets33Favorites·Details
Глумат некои шмекери и изиграваат некои ебачишта (пич мајчин) а мобилните телефони им се поголеми од курињата 😁
5ReTweets27Favorites·Details
Коа имаш татко бармен тоа вака иде ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ https://t.co/alffTmmNrk
5ReTweets22Favorites·Details
Абе шо не си остана домазет у Горњи Милановац ја незнам 🥶
Сонце пука 40 °c, 13h он доброечер 😀 https://t.co/OBkUQsQf2x
5ReTweets10Favorites·Details
Свативте ли сеа дека НАРОДОТ ВЕ НЕЈЌЕ 🥶

М💝А💝К💝Е💝Д💝О💝Н💝И💝Ј💝А !
1ReTweets16Favorites·Details
Лас Велес е ВМРОВСКИ град!!!
2ReTweets9Favorites·Details
Не сме ние глупи, ние сме необразовани
1ReTweets4Favorites·Details
Плукни ја вистината коа е најтешко
1ReTweets4Favorites·Details
Денеска сите полнеа кутии, а ја сестра ти и мобилниов 😁
1ReTweets4Favorites·Details
Осети ја жената кога ја сакаш, и... кога се праиш болен мајмун дека ја сакаш 😉
2ReTweets7Favorites·Details
Кукличе мое мало најмило, наоѓаш све во ништо ☺️❤️ https://t.co/qGvVNiISon
0ReTweets13Favorites·Details
Чувството кое највише го сакам, е кога влева у неа...После тоа све е историја 😊
1ReTweets9Favorites·Details
Хмм, глумат пријатели, а бараат слаба точка
1ReTweets3Favorites·Details
Не ми дозволува фантазијава да бидам реален
1ReTweets2Favorites·Details
Во ред е - има наголемо значење, и можеби грешам, ама тоа е мој избор😕
1ReTweets6Favorites·Details
Не се поштуе ни фамилијата меѓусебно, а па камо ли твитер заедницата
1ReTweets6Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Анка♣️aksurdnaskela7
2Плаваniighttstarr7
3complicatedSoficomplicatedsofi7
4Јонче®ljubovnamashina6
5asocial 🦋asocialinsect6
6𝗯𝗮𝗹𝗲𝗿𝗶𝗻𝗮𝘁𝗮callmemicci5
7Малотоbrlivkata5
8XooXxooxyyy4
9✪ Shazam! ✪justshazam3
10Pindarkurka_323