TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

𝐌𝐀𝐒𝐓𝐄𝐑 𝐁𝐋𝐀𝐒𝐓𝐄𝐑 @masterb_laster
#reach: 325   ( 2260rd )
#followers: 325   ( 12164th )
@__aloines_ @TheBobiYo Гледај да ја држиш батетијата меѓу 20% и 85%. На сите телефони така правам и батериите тераат по 4-5 години.
0ReTweets1Favorites·Details
Убава е мајко, ама цицките и беа даровни, мајко вештачки.
0ReTweets1Favorites·Details
@naumovskhi @RandyWinSlut Да можев сите контакти да ги убедам да се префрлат на Телеграм или Сигнал, супер ќе беше.
0ReTweets0Favorites·Details
Where is Ja Rule? I need to make a sense od this... Where is Ja?! https://t.co/cEWocPBHuT
0ReTweets0Favorites·Details
@Malta97039924 @ljubetwit @socialpoi @astrogrev Го разбра ли видеово и зошто не?
0ReTweets0Favorites·Details
@Enkriptirana Ја поише сработувам од дома.
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Инес__aloines_2
2BobiYothebobiyo2
3Andrej Naumovskinaumovskhi1
4WinSlutrandywinslut1
5Флафиkarfiolka1
6Летечи фахманficoku1
7Maltamalta970399241
8🇲🇰🇲🇰🇲🇰🇲🇰🇲🇰🇲🇰🇲🇰🇲🇰🇲🇰🇲🇰🇲🇰🇲🇰🇲ljubetwit1
9Poisitivesocialpoi1
10Грeвastrogrev1