TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Генерал Кеноби @mastergeneralok
#reach: 0   ( 37078th )
#followers: 1248   ( 3737th )
Во странство повеќе се работи, сликовито https://t.co/bAmFoglfFv
2ReTweets4Favorites·Details
@BobanAlexGFX Рекол човек кој никогаш не работел со Германци. Ако нека продолжат да тонат...
1ReTweets5Favorites·Details
Da je ramnozemjas i da ja siri vistinata za vaksajnot i zajedno da se borine protiv gejcot https://t.co/OpHUfb08oG
1ReTweets2Favorites·Details
Hahaha leee brat kaj ti tekna heeej ludnica si pozdrav do tebe https://t.co/LTZWL7glIv
1ReTweets2Favorites·Details
@GeorgeFromMkd Без овој ортак џабе му е https://t.co/4WphFw8FPB
1ReTweets1Favorites·Details
Утепа ли се бато https://t.co/bskwkUgQUH
1ReTweets1Favorites·Details
Да ја цитирам професорката по македонски јазик: "Жената е нужно зло", еве пола саат не можам да најдам вегета во кујна
1ReTweets1Favorites·Details
Пуши, пуши, пушиме, гајле си немаме, пуши цела нација, со гаранцијааа... https://t.co/Ui3b4l6ovJ
1ReTweets1Favorites·Details
Во Франција кренаа војна за 64 години пензија, ама тие "повеќе работеле" затоа плата поголема земале https://t.co/ratSFVHh2t
1ReTweets0Favorites·Details
@Nikojbiten0 Немало овци
0ReTweets2Favorites·Details
@spustenoyugo Кој од што е зависник, инаку good game од гејмерство е твитот
0ReTweets1Favorites·Details
@Unicorn94473464 Кога би било толку просто лесно ќе е
0ReTweets1Favorites·Details
@kashlicataa И тоа со намален криминал за 33% или колку беше, замисли да не беше намален
0ReTweets1Favorites·Details
@Grdo_pajce Ајде полош да најдете
0ReTweets0Favorites·Details
@Grdo_pajce Зошто ми даваш Фејсбук
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Pajcew Cobra Tategrdo_pajce7
2samo trenerki nosamspustenoyugo1
3Boban Alex.bobanalexgfx1
4Џорџ Вашингтонgeorgefrommkd1
5Unicorn 🦄unicorn944734641
6Кашлицаkashlicataa1
7Даскалиштеnikojbiten01