TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Master Yoda @masteryoda985
#reach: 0   ( 32486th )
#followers: 287   ( 12346th )
Вакцинирајте се... https://t.co/Th25DIUTdI
1ReTweets1Favorites·Details
@LudataKomshika @TelekomMK И на А1 ја исклучија денес. MTV 2000s ја пуштија. Бар да беше 80s..
0ReTweets5Favorites·Details
@andrejold @mindplumber Прав е мајсторот. Зимските сава се made in germany. Ги прават во истата фабрика на Fulda. Многу добра гума.
0ReTweets2Favorites·Details
@andrejold @mindplumber Абе @andrejold му го утепавме ќефот сеа...😄😄
0ReTweets2Favorites·Details
@ChakNaOriz @ddimkooooo Не некој, туку Гордана Јанкуловска.
0ReTweets2Favorites·Details
@mindplumber @andrejold Комад? Скапо, или поскапеле 🤔. Јас пред 3 години купив 225/45/17 за 15000 комплет во Пнеуматик. Сега планирам и летни на Сава да идам. 225/40/18 Sava Intensa. Ревјуа викаат добра гума..
0ReTweets1Favorites·Details
@andrejold @mindplumber На ekupi се 6300, што значи не се повеќе од 6000 у продавница[email protected] ,малку те скастриле...🤨 https://t.co/MN8TOUGG6B
0ReTweets1Favorites·Details
@020by007 @posleDIKnaPIK Топлификација у стечај 10 години.
0ReTweets1Favorites·Details
@Ginger_man_mk Mi 10t pro. Го користам 6 месеци. ПРЕзадоволен.
0ReTweets1Favorites·Details
@TezeMirushe Градот требаше да ја земе дистрибуцијата, Чифлиганец го купи производството. А вмровците ја доведоа топлификација до стечај за да ја формираат БЕГ. И ова сега е резултат на тоа.
0ReTweets1Favorites·Details
@TheFitzzz Не, туку не се изјаснија дали се согласуваат или не.
0ReTweets1Favorites·Details
@TheFitzzz Не, туку ќе сметаш дека немам мислење.
0ReTweets1Favorites·Details
@KiroSarcastic @LudataKomshika @TelekomMK Не, туку MTV 00s е.
0ReTweets1Favorites·Details
@qelav Да де.. исто така и google, кога ќе спомнам нешто па автоматски ме спамира цел ден со реклами за истото. Топ си се кинезите.
0ReTweets1Favorites·Details
@ddimkooooo @qelav Поентата ми е дека и едните и другите ме "пратат" и небитно ми е.
0ReTweets1Favorites·Details
@HerrPIPO Не му е роденден.
0ReTweets1Favorites·Details
@ddimkooooo @posleDIKnaPIK Чим му се јавиле на телефон, и да нема писмено добиено, има изолација.
0ReTweets1Favorites·Details
@bioinzener Отиде "Наџак"
0ReTweets0Favorites·Details
@milanzng Па у принцип на ВМРОвците мисли.
0ReTweets0Favorites·Details
@Mojsoskata @Zoran_Zaev Нешто сте побркале по архивите. https://t.co/XEP4gNBlwz
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Dimkoddimkooooo6
2Andrejandrejold5
3𝐦𝐢𝐧𝐝𝐩𝐥𝐮𝐦𝐛𝐞𝐫 🙭mindplumber5
4Патлак илити пиштолposlediknapik3
5ٌqelav3
6Мојсоскаmojsoskata2
7Антебелумtezemirushe2
8Бапчоthefitzzz2
9Не сум твој типludatakomshika2
10Telekom MKtelekommk2