TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Tamacti Jun @matrixofhell
#reach: 2437   ( 1422nd )
#followers: 2439   ( 1801st )
@jordantscho И со Хју Грант. Таков ми треба лабав да одморам мозок
0ReTweets3Favorites·Details
@100deutschemark @juvesnake @jordantscho Не е победа на интер туку пораз на милан :)))))))
0ReTweets2Favorites·Details
@100deutschemark @jordantscho Мене светското ми ја уби желбата за глеање фудбал. Да не е сто марки да го заебаваме немаше ни да коментирам
0ReTweets2Favorites·Details
@100deutschemark Не бушам раркирај гуми
0ReTweets2Favorites·Details
@100deutschemark У мое време без јакни на ладново идевме до школо и назад
0ReTweets2Favorites·Details
@100deutschemark *не гледа фудбал више*
0ReTweets1Favorites·Details
@100deutschemark Вечер ќе освајате титула или нема да се замарате со фудбал? :)))
0ReTweets1Favorites·Details
@jordantscho @100deutschemark Јас кога му викам дека Милан не знае да одбрани титула и дека ланската им е 3та у 20 години, будала ме праеше дека сум гледал у минатото. Еве сеа он нека гледа хајлајци од лани пошо наредна титула 203*-та
0ReTweets1Favorites·Details
@jordantscho Кансело го шутнавте, сеа може да ви дојде со друга екипа (баерн)
0ReTweets1Favorites·Details
@jordantscho Не го продадоа, туку не го купија (позајмица од Валенсија). Мене не ми е криво што го продадовме на Сити, туку што наместо да ги ошуриме ни го увалија Данило плус пари
0ReTweets1Favorites·Details
Помошта за Турција не е солидарност, туку политика. Да беше власта (небитно која партија) солидарна прво ќе обезбедеше пари за болните од цистична фиброза.
0ReTweets1Favorites·Details
@100deutschemark Како мислиш со спреј а не со крв северџанска?
0ReTweets1Favorites·Details
@jordantscho не бе ја го спомнав пошо ѝ беше омилен глумец на една поранешна министерка :)))
0ReTweets1Favorites·Details
Вуче брате намали доживљај #слагалица
0ReTweets0Favorites·Details
@100deutschemark @jordantscho не само те ребраме цел твитер :)))
0ReTweets0Favorites·Details
Зошто Алах дозволи ваков земјотрес?
0ReTweets0Favorites·Details
Ова против Милан ќе беше пенал и црвен
0ReTweets0Favorites·Details
Алегри у фазону https://t.co/q0qXvXlcXU
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1100Marki100deutschemark9
2Yokojordantscho9
3Аleksandarjuvesnake1