TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Мијакот 🇲🇰 @mijakott
#reach: 133359   ( 8th )
#followers: 3546   ( 1006th )
#1
Каква моќна слика! ❤ https://t.co/ltdlFsodGm
86ReTweets575Favorites·Details
#2
На прошетка у град. :) https://t.co/TXleIbrWld
70ReTweets334Favorites·Details
#3
Таму кога ќе влезеш биди културен и не им се плаши. :)) https://t.co/2H4mgVarkp
69ReTweets285Favorites·Details
#4
И после сакаш да мериш муда со Словенија а? https://t.co/1cAyVaT50N
76ReTweets229Favorites·Details
#5
👏👏👏
Шар Планина прогласена за Национален парк, а Осоговските планини се заштитено подрачје https://t.co/wllOryx5YM
43ReTweets193Favorites·Details
#6
Ебем ти! :)) https://t.co/AL3OmWUFe2
30ReTweets210Favorites·Details
#7
40+ хехехе https://t.co/jOz0xnX5rc
17ReTweets217Favorites·Details
#8
Ајде аплауз тука! 👏 https://t.co/bD4tLXBoWA
24ReTweets189Favorites·Details
#9
Избегни недоразбирање, користи кирилица! https://t.co/E7Cn9HE4Jx
34ReTweets136Favorites·Details
#10
Кој нормален после 3 месеци карантин, ќе излезе фамилијарно у кафана.
29ReTweets147Favorites·Details
#11
Само ова што го сјебаа треба да лежат 400 години. Ебем ви дегените ви јебем! https://t.co/Jk5xiGMNxk
30ReTweets141Favorites·Details
#12
А што да се очекува од народ што после сите бомби и криминали доби 350.000 гласови. 👇 https://t.co/A3ZOjDpOC1
22ReTweets163Favorites·Details
#13
Перверзии! Ај #Доброутро 😎 https://t.co/i2eODIbN7d
10ReTweets196Favorites·Details
#14
Прост народ треба да се тепа еднаш неделно со камшик, без потреба!
21ReTweets127Favorites·Details
#15
Да се поклономе пред Дебарчани, пример за совесни граѓани!
17ReTweets138Favorites·Details
#16
Да се потсетиме како ни вреѓаа интелигенција. Никогаш да не се повтори! https://t.co/LKjWlrHKIP
30ReTweets89Favorites·Details
#17
Е ова е воспитна! 🔥 https://t.co/L0W7HBaROJ
19ReTweets121Favorites·Details
#18
Слушам сте ме збореле нешто м? https://t.co/eT8iIEc6vj
17ReTweets117Favorites·Details
#19
Овие па гревовие не знаат кај тераат веќе. #Клептомани https://t.co/NhUjrdfg29
31ReTweets64Favorites·Details
#20
Хрватска ги отвори границите и аеродромите, првиот лет што пристигнал од Франкфурт пола патници позитивни на Ковид. 😐 да не се праиме стручњаци, знаат владата и Венко што прават.
22ReTweets78Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Патлак илити пиштолposlediknapik30
2Darko Kezhmankezhmanprvi25
3Redfingerprint8321
4Jack LaGuardia from Pancharevopaparov19
5МилаШилаmilashila917
6M*annabellee10416
7GoceOdPrilepgoceodprilep15
8Професор Цветковиќtome_corner14
9mindрluмbеr 🇲🇰🖖mindplumber13
10Др Арсланагићarslajemenibog12