TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Милкс 👑 @milka_oreo88
#reach: 95447   ( 89th )
#followers: 7435   ( 308th )
#1
Добро дали некаде воопшто постои нормално работно место со нормални присебни психички стабилни колеги и зошто не?
24ReTweets164Favorites·Details
#2
Е стварно е преубава 🌕
#СподелиФотографија https://t.co/CIPuDzuve6
28ReTweets130Favorites·Details
#3
#ОнаКога си лежиш лабаво и ќе ти текне дека имаш куп алишта за пеглање: https://t.co/RkL8JucBE1
18ReTweets97Favorites·Details
#4
#ДоброУтро драги твијатели 💜 https://t.co/ZPUIR7mgqK
2ReTweets137Favorites·Details
#5
@Dizajnerot Backwards backwards
Pomegranate girl
15ReTweets97Favorites·Details
#6
Бањањето завршува кога ќе го исцедиш 80 литарскиот бојлер.
#недела
10ReTweets112Favorites·Details
#7
#ДоброУтро драги следачи 💜 https://t.co/bfhhreQioR
2ReTweets134Favorites·Details
#8
Здраво куклиња 🌞 https://t.co/hhHV9yjRU2
6ReTweets110Favorites·Details
#9
Уште не ми е јасно зошто ова убаво дете го облекле како шеф на погон во фабрика https://t.co/RmFpWwK9St
7ReTweets106Favorites·Details
#10
Не можам сега, едно човече ми трча по соба викајќи ПАЛАЧИНКИПАЛАЧИНКИПАЛАЧИНКИПАЛАЧИНКИ
5ReTweets109Favorites·Details
#11
Ах, совршено. 🔥🔥 https://t.co/6H2PkTiuDA
12ReTweets82Favorites·Details
#12
Љубомората е болест, о ти прекрасна преуспешна пренашетана предобра препотентна презреана госпоЖо.
9ReTweets80Favorites·Details
#13
#ДоброУтро другари и велком февруари 🎉 https://t.co/SZZ854bZ3V
3ReTweets95Favorites·Details
#14
Не мо жам 😂😂😂😂😂 https://t.co/kf3PNo6ZxT
11ReTweets71Favorites·Details
#15
Ко ќе земам еден стап.јpg https://t.co/iyDjmLl4MY
10ReTweets70Favorites·Details
#16
Ќе напишеш важен мејл, ќе го скоцкаш и ќе ја мериш секоја фраза, 3 пати ќе ги проверуваш прикачените документи за на крај наместо да стиснеш Send, ќе го исклучиш целиот таб 🎉
5ReTweets81Favorites·Details
#17
Dali odbrafte podarok za Valentin mili4ki? https://t.co/jwfhIrUMmH
9ReTweets67Favorites·Details
#18
А камо мене подарок за Трифунтајн? 🥺 https://t.co/vDD5pBAJQR
4ReTweets81Favorites·Details
#19
0ReTweets92Favorites·Details
#20
Како да ти кажам Славице, никому ама БАШ НИКОМУ не му е гајле каде сѐ ќе леташ и шеташ летово..
5ReTweets77Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Спејс 🚀🌕spejs_fraerot52
2🎸🎸zoranveli🎸🎸🤘zoranveli31
3Менде Гибнатиоmakdestruction30
4Флопи Дискетаmrgudam27
5🍩Крофниче🍩krofni4e27
6Ариелproblembyme26
7crvenokosata2eyeshadow24
8Висеншафтлерboshkov_21
9Морковчеturchinche1719
10Kristinakristinna_vel18