TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

#reach: 87015   ( 126th )
#followers: 35525   ( 1st )
#1
Ништо не е посекси на светот од мажи со манири и високо ајкју
47ReTweets232Favorites·Details
#2
И другпат вака до касно во ноќ сум чекала со очекувања и сум се разочарала
13ReTweets200Favorites·Details
#3
Шеста недела како е јануари, а јас сум више уморна за цела година
26ReTweets147Favorites·Details
#4
Леди Гага се венчала по 14 дена врска? Почекај малку жено да видиш може јаде лубеница со сирење
19ReTweets163Favorites·Details
#5
Порано давав втора шанса на луѓе, сега све одјебувам на прва и многу ми е полабаво. Животот е краток за да трпиш луѓе шо не те почитуваат доволно #Длабоко
30ReTweets120Favorites·Details
#6
Ми фали времето кога единствен проблем од сабајле ми беше да не ме дигне хемија
11ReTweets162Favorites·Details
#7
Ви ветувам дека утре нема да пишам "сите ќе раскинете", ама да знаете дека ќе помислам
21ReTweets129Favorites·Details
#8
Меган и Хари прво рекоа си одиме па баба му рече ок одете муце ама парите шо реновиравте дома да ги вратите на даночните обврзници. Отидоа у Канада тие па им викаат полека сеа, обезбедувањето сами ќе го плаќате, не даночните обврзници. Абе дојдете си у Пехчево раат да сте
13ReTweets143Favorites·Details
#9
Меркиве против загадувањето траеја пократко од локни со фигаро
14ReTweets132Favorites·Details
#10
Туку, дочек на аеродром на екипава на Медена ќе се праи со триумфална со све или како е планот? Јас сакам да ги дочекаме ко шо е редот со или без Оскар небитно
10ReTweets143Favorites·Details
#11
Кај и да е ќе почнат текстови за коронавирус дека се лечи со лимон, ѓумбир и лажичка кафеав шеќер и се тоа на гладно да се пие и НЕМА ДА ВИ СЕ ВЕРУВА ОВОЈ ЛЕК Е ЧУДО
10ReTweets129Favorites·Details
#12
Кога барам пола саат паркинг у Дебар маало ми иде да застанам и да си ја избричам глаата ко Бритни на ретровизор
12ReTweets121Favorites·Details
#13
Се зафркававме вчера со шефот брат, партали https://t.co/xoGa1dlhY4
14ReTweets110Favorites·Details
#14
Како имате толку рамни стомаци, цревата кај ги ставате? Кичмата ме боли више од вовлекуење стомак и пак не е рамен...па не е фер више ова
12ReTweets113Favorites·Details
#15
Драги мажи, белите кошули што ги купувате два броја помали не ве праат ко да сте набилдани туку ве праат ко да сте ги земале од брат ви помалиот, добро?
6ReTweets126Favorites·Details
#16
А оние шо по цел ден се со телефон у рака, а им треба 8 саати да ти ја отворат пораката и уште 4 да ти одговорат...замисли да имаш толку време да си праиш такви комбинации на давање на значење, жалничко и малку смешно
10ReTweets112Favorites·Details
#17
Не постоеше ден кога не те сакав - Наполеон за Жозефина 1796 #НајубавитеЉубовниПисма
18ReTweets87Favorites·Details
#18
Тоа што е Џоковиќ у тенис јас сум у лежење
18ReTweets84Favorites·Details
#19
Проблемот кај нас е што секој ја знае работата на другиот. На плочкар му кажуваат за плочки, на креативец за креатива, на агенција за кампањи, на дигиталец за закуп, на пекар за квасец...и се тоа со обавезно: не ми кажуј сеа ти мене, јас плаќам! И после срање. Епа да.
9ReTweets106Favorites·Details
#20
Мојот пасош истекува на пролет, изгледа у Дојран ќе идам на одмор
13ReTweets91Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Курвин Водењакjovanowsky10
2Скриена Камераskrienakamera9
3Wicked Mrchatinamrchatina8
4Спејс 🚀🌕spejs_fraerot7
5‏אֱלִישֶׁבַעdrndrnjarinja_5
6Ана Ресанаanafiljana5
7ЈБургундиjburgundi5
8.molimlepo5
9MITE NAJDOFFkalabalak_4
10Бициклетаkornelijaat4