TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

RužaRumena @morgan7kr
#reach: 37245   ( 987th )
#followers: 768   ( 4782nd )
#1
Twitter ти е најголемо место во кое исфрустрирани и грди ликови се кријат позади рандом имиња и аватари, и коментираат ствари што у живо да ги кажат имаат муда пропорционално на цреши.. пукаат од злоба и љубомора али тоа е, мора негде
21ReTweets92Favorites·Details
#3
Кa беех плааа и убаааа https://t.co/LFZFwNImLw
0ReTweets78Favorites·Details
#4
Случајно фатив прекрасен поглед на зајдисонце https://t.co/7q3M14e0M1
2ReTweets47Favorites·Details
#5
Јас не можам да сфатам како може некој да земе и да врзе на ланец, да измачува вакво суштество. Не ми е добро кога ке ми текне дека од 15 годишен живот 4 поминале, значи летнаа како вчера да го земав, толку ме усреќува секој ден, ми го грее срцево, мој Лорик ❤️ https://t.co/43es970UXn
1ReTweets23Favorites·Details
#6
Сакав да ја споделам денешната слика со вас
Ова мало ромче, насмеано и убаво го видов, му се приближив, ме гледаше со очите црни, а во рацете држеше Нудли, ги јадеше како чипс. (Кој не знае, тестенини како шпагети слични).. уште ме боли глетката 😭 https://t.co/jYIWMbo6eK
2ReTweets19Favorites·Details
#7
Убав природен мирис на тело, за мене најскап
1ReTweets17Favorites·Details
#8
Ај да го заклучиме денот https://t.co/uXmC46s1Tx
2ReTweets13Favorites·Details
#9
Све је тако лепо кад си млад :) https://t.co/dC9DVLhS3v
0ReTweets18Favorites·Details
#10
За second hand гардероба не сакате ни да чуете, али затоа природна екстензија на коса што ја носела Хурие од Индија не е проблем
0ReTweets17Favorites·Details
#11
Дали би иделе на рандом дејт и зошто?
0ReTweets17Favorites·Details
#12
21 век СЕВЕРНА Македонија
Во земја во која се фураат скапи колишта, се троши на сепареа со Моети, се јаде по ресторани октоподи и чуда, се иде по Миконос
А можете ли на секунда да си помислите каков глад чувствува ова суштество? Каков за да дојде до оваа ситуација?Многу сум тажна https://t.co/CPmZpBUv4u
2ReTweets9Favorites·Details
#13
Нормални ли се луѓево бе?? https://t.co/gvGZZWPMdn
1ReTweets10Favorites·Details
#14
Најбитно е да нe смрдиш летово, а после добра душа и остало
1ReTweets9Favorites·Details
#15
Ако не ја знае САКАМЕ РАМА, РАМА МАРГАРИН СУПЕР Е И ФИН мала е за тебе https://t.co/qLKyYpsB7v
0ReTweets12Favorites·Details
#17
It’s a good day ! https://t.co/jFLtXTND1n
0ReTweets11Favorites·Details
#18
Сите вака сте дошле на свет https://t.co/SifiwxgpQV
0ReTweets11Favorites·Details
#19
Уште се убедуваме дома кое е име а кое презиме на Венко Филипче 😂
1ReTweets8Favorites·Details
#20
Бело лакче му е мајката https://t.co/E4mU2FE2BK
0ReTweets11Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Волкот од шумата🌲wolf_forest_2284
2White Bastard.MKwhitebustard4
3Месечинка 🦋melovecats33
4Emir ( Меle )delikatan3
5Филозофотfirerot_2
6Командантусcommander_beer2
7окејotsutna2
8еди кој сиdetegolomese12
9Vojtexvojtex_2
10Black Knightmkd13122